w

Sandra Bullock w żałobie. Zmarł jej partner. Od lat walczył z chorobą!

Sandra Bullock, Bryan Randall - fot. Instagram @sandra.bullock.official
Sandra Bullock, Bryan Randall - fot. Instagram @sandra.bullock.official

Sandra Bullock od czasu rozpadu małżeństwa dbała o swoją prywatność. Wiadomo jednak, że od wielu lat była w związku. Ten niestety właśnie się zakończył, gdyż partner aktorki zmarł po długiej walce z ciężką chorobą.

Sandra Bullock jest znaną hollywoodzką aktorką. Na swoim koncie ma wiele kinowych hitów. Grała w takich produkcja, jak Narzeczony mimo woli, Wielki Mike czy Nie otwieraj oczu. Aktorka nie miala jednak wielkiego szczęścia w życiu prywatnym.

Jej wieloletnie małżeństwo zakończyło się skandalem i rozwodem. Później jednak znalazła ponownie miłość u boku fotografa. Ich związek niestety skończył się nagle, gdyż partner aktorki zmarł.

Partner Sandry Bullock nie żyje

Aktorka od wielu lat była w związku z Bryanem Randallem. Jeszcze niedawno krążyły plotki, że para miała wziąć potajemnie ślub. Jednak w rzeczywistości nigdy nie potwierdzili, że zalegalizowali swój związek. Teraz nie będą mieli już szansy, gdyż partner gwiazdy zmarł w sobotę po wieloletniej walce z chorobą.

Z wielkim smutkiem informujemy, że 5 sierpnia Bryan Randall odszedł spokojnie po trzyletniej walce z ALS. Bryan zdecydował, aby zachować prywatność w swojej podróży z ALS, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby uszanować jego prośbę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni niestrudzonym lekarzom, którzy wraz z nami przechodzili przez trudy tej choroby oraz niesamowitym pielęgniarkom, które stały się naszymi współlokatorkami, często poświęcając czas z własnymi rodzinami, żeby nam pomóc — brzmiało oficjalne oświadczenie rodziny.

Mężczyzna miał dopiero 57 lat. Od kilku lat walczył z ciężką chorobą – ALS, stwardnieniem zanikowym bocznym. Fotograf, jak i jego najbliżsi, dotychczas ukrywali informację o problemach zdrowotnych ukochanego Bullock. O zmaganiach z chorobą powiedzieli dopiero w oficjalnym oświadczeniu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Doda, Dariusz Pachut - fot. Instagram @dodaqueen @dariuszpachut

Dariusz Pachut w końcu zabrał głos w sprawie plotek. Skomentował rozstanie z Dodą. „Nakręca się spirala”

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @antek.krolikowski

Konflikt między Królikowskim i Opozdą trwa. Aktorka mówi prawdę o ich relacjach. „Nie wiem, co u niego idzie ku dobremu”