w

Piotr Kupicha przekazał radosną nowinę. Muzyk pokazał nową pociechę! Spływają gratulacje od fanów

Piotr Kupicha - fot. Instagram @piotr_kupicha_feel
Piotr Kupicha - fot. Instagram @piotr_kupicha_feel

Piotr Kupicha jest znanym wokalistą. Prywatnie z kolei spełnia się jako mąż i ojciec. Teraz jego rodzina się powiększyła. Muzyk pochwalił się nowiną i pokazał pierwsze zdjęcie swojej nowo narodzonej pociechy.

Piotr Kupicha od wielu lat jest aktywny w branży rozrywkowej. Zaczynał jako gitarzysta i wokalista zespołu Sami, z którym grał w latach 2000-2004. Rok później miał już nowy zespół Feel, z którym wydał aż 4 płyty studyjne. Grupa wciąż jest aktywna na polskiej scenie muzycznej.

Artyście równie dobrze ułożyło się w życiu prywatnym, co zawodowym. Najpierw był mężem Agaty Fręś. Para wzięła ślub w 2005 roku i doczekała się dwóch synów — Pawła i Adama. Jednak ich związek po ośmiu latach rozpadł się. W 2018 roku muzyk poślubił modelkę Ewelinę Sienicką, z którą doczekał się już dwóch pociech. Ta druga niedawno przyszła na świat.

Piotr Kupicha został ojcem

Muzyk z obecną żoną w 2014 roku doczekali się córki. Nazwali ją Jagoda. Teraz ich rodzina ponownie się powiększyła, ponieważ na świat przyszła kolejna pociecha. Ich druga córka nazywa się Laura. Wokalista pochwalił się narodzinami dziecka w mediach społecznościowych. To tam zdradził imię i płeć.

Minęło kilka dni i teraz jestem tu na ulicy pełnej róż i przepięknych nut (jedwabna nić) Dzień Dobry!!! Nazywam się Laura, jestem silna, mam jeden dzień i Kocham Was Wszystkich — napisał w imieniu nowej córki na Instagramie.

Na zamieszczonym zdjęciu widać jedynie drobną rączkę Laury. Może w przyszłości para pochwali się wizerunkiem dziecka. Fanie zalali muzyka gratulacjami i życzeniami w komentarzach.

  • Gratulacje.
  • Gratulacje dla całej rodziny!
  • Gratulacje dla Was. Dużo zdrówka dla małej i mamusi!
  • Gratulacje ! To jest remis 2 chłopaków 2 dziewczyny.
  • Wowoow. GRATULUJE!!!
  • Gratulacje i dużo zdrówka dla maluszka.
  • A co to za piękna mała rączka. Niech zdrowo rośnie. Jeszcze raz ogromne Gratulacje!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Selena Gomez, Francia Raisa - fot. Instagram @selenagomez

Selena Gomez wyciągnęła rękę na zgodę do byłej przyjaciółki, która oddała jej nerkę. Fani byli w szoku. Co napisała?

Sinead O'Connor - fot. screenshot Youtube @officialsinead

Śmierć Sinead O’Connor. Policja zbadała sprawę. Wiadomo, czy coś wpłynęło na wokalistkę