w

Piotr Kupicha podarował hojny prezent swojej mamie. „Rodzice nie mieli na to pieniędzy”

fot. AKPA

Piotr Kupicha bardzo kocha swoich bliskich, co widać po kosztownym prezencie, który ostatnio sprawił swojej mamie. Cena nie grała roli – chciał zapewnić jej godny byt. „Kupiłem mamie mieszkanie, ponieważ…”.

Piotr Kupicha jest liderem zespołu Feel i jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Uwielbiany przez fanów zespół tworzy z Basistą Michałem Nowakiem, perkusistą Michałem Opalińskim i klawiszowcem Łukaszem Kożuchem.

Prywatnie Kupicha jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci i mężem. Pierwszych dwóch pociech: Pawła (ur. 2005) i Adama (ur. 2009) doczekał się ze swoją pierwszą żoną, Agatą. W 2014 roku razem z drugą żoną, Eweliną, przywitali na świecie córkę – Jagodę.

Wyjątkowy prezent dla mamy

Lider zespołu Feel od zawsze był bardzo rodzinnym człowiekiem i z bliskimi łączą go silne więzi. Niedawno wokalista postanowił odwdzięczyć się za wysyłek, jaki mama włożyła w jego wychowanie.

Okazuje się, że Piotr Kupicha podarował mamie mieszkanie. Artysta był zaniepokojony faktem, że w starym domu nie dało się utrzymać ciepła.

Kupiłem mamie mieszkanie, ponieważ 6 lat temu odszedł mój ojciec, więc mama została w takiej wielkiej chałupie, ponad dwustumetrowej, która nie za bardzo była remontowana. Rodzice nie mieli na to pieniędzy. Postanowiłem kupić mamie mieszkanie, żeby po prostu mogła godnie żyć i przede wszystkim mieć ciepło. Wiadomo, że gdzie są stare rury, to czasem bywa zimno – powiedział w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Wokalista wyjaśnił także, że przy obecnych cenach koszty utrzymania domu byłyby większe, niż emerytura jego mamy.

Myślę, że w dzisiejszych czasach, gdzie inflacja szaleje i ceny gazu rosną, koszt byłby astronomiczny. Chyba cała emerytura mamy musiałaby iść na samo ogrzewanie – dodał Kupicha.

Źródło: cozatydzień.tvn.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Qczaj żartuje z Mai Rutkowski i jej zniczy za kilka tysięcy. „D**a to ci tak zapłonie, jak…” [VIDEO]

„Królowe życia”: Izabela Macudzińska od czasu występu w TTV znacznie schudła. Zrzuciła już 15 kilogramów! [ZDJĘCIA]