w

SuperSuper

„Królowe życia”: Izabela Macudzińska od czasu występu w TTV znacznie schudła. Zrzuciła już 15 kilogramów! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Izabela Macudzińska z opublikowała niedawno podkreślające figurę zdjęcie na Instagramie. Fani celebrytki zauważyli, że jej wygląd znacznie różni się od tego znanego z telewizji. Jak odpowiedziała?

Izabela Macudzińska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie programie „Królowe życia” w TTV. Choć stacja zrezygnowała z dalszej emisji show, bohaterowie programu nadal cieszą się popularnością. Prócz Dagmary Kaźmierskiej, serca fanów skradli także tworzący parę Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak.

Od czasu „Królowych życia” sporo zmieniło się w życiu zakochanych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać w show „99 – Gra o wszystko”. Macudzińska i Borowiak przeprowadzili się do imponującej willi, a Izabela z niecierpliwością czeka na powiększenie się swojej rodziny i zorganizowała baby shower. W drugiej ciąży jest bowiem jej siostra.

Izabela Macudzińska schudła 15 kg

To jednak nie koniec zmian w życiu celebrytki. Gwiazda TTV w ostatnim czasie straciła sporo na wadze i cieszy się teraz nową figurą, którą chwali się czasem na Instagramie. Okazuje się, że od czasu występów w telewizji Macudzińska schudła już aż 15 kilogramów, co zdradziła pod jednym z ostatnich zdjęć.

Pięknie, ale się zastanawiam – na Instagramie pani bosko wygląda, a w TTV zupełnie inaczej – napisała pod zdjęciem jedna z fanek.

Macudzińska nie zwlekała z odpowiedzią:

Od czasu TV schudłam już 15 kg, a to  bardzo dużo. Poza tym kamera zawsze dodaje kg każdemu bez wyjątku – wyznała gwiazda TTV.

Fani nie szczędzą jej komplementów!

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piotr Kupicha podarował hojny prezent swojej mamie. „Rodzice nie mieli na to pieniędzy”

Magdalena Stępień wspomina ostatnie chwile z synkiem. „Zaczęli reanimację, ja to wszystko widziałam, krzyczałam…”