w

SuperSuper

Piotr Kraśko w coraz większych tarapatach. Do prokuratury wpłynęło dotyczące go pismo

Fot. Piotr Kraśko / Instagram

Pod koniec ubiegłego roku Piotr Kraśko usłyszał wyrok za popełnione przez niego przestępstwo. Tymczasem do prokuratury wpłynęło zawiadomienie, że popełnił kolejne.

Piotr Kraśko cieszył się nieskazitelną opinią od wielu lat. Prezenter TVN wręcz w podręcznikowy sposób kierował swoją karierą, aż do grudnia ubiegłego roku. Wtedy wyszło na jaw, że przez sześć lat jeździł samochodem, nie posiadając uprawnień.

Prawo jazdy odebrano mu w 2015 roku i wtedy stracił je już po raz drugi. Tym razem jednak zdecydował się nie zdawać ponownie egzaminu i jeździć po drogach nielegalnie. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej.

Sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez kolejny rok, a także nałożył grzywnę w wysokości 7500 złotych. Wyrok jest prawomocny.

Piotr Kraśko znów w tarapatach

Od tego czasu prezenter TVN nie jeździ samochodem, a nawet korzysta z usług swojego prywatnego szofera. To jednak nie oznacza dla niego końca problemów. Okazuje się, że w jego sprawie  do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Poinformowało o tym tvp.info.

Prokuratura natomiast opublikowała następujące oświadczenie:W przypadku K. chodzi o inne zachowania, wynikające m.in. z publikacji medialnych, kiedy to dziennikarz miał prowadzić pojazdy, jeszcze zanim doszło do zdarzenia z kwietnia 2021 r.„.

Sądzicie, że zostanie ponownie skazany?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Tiktokerka opychała się surowymi BYCZYMI JĄDRAMI! „Nie dla Panów o słabych nerwach” [WIDEO]

Natalia Czerwonka pokazała jedzenie na igrzyskach. Medalistka z Soczi chce już wracać do domu [ZDJĘCIA]