w ,

Natalia Czerwonka pokazała jedzenie na igrzyskach. Medalistka z Soczi chce już wracać do domu [ZDJĘCIA]

fot. Natalia Czerwonka / Instagram

Wyjazd na igrzyska olimpijskie powinien być spełnieniem marzeń każdego sportowca. Pobyt w Pekinie inaczej ocenia jednak Natalia Czerwonka, która pokazała, jak karmiona była w trakcie izolacji. Macie ochotę spróbować?

Natalia Czerwonka jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich panczenistek. Tegoroczne igrzyska w Pekinie to już jej czwarte igrzyska olimpijskie! Natalia zgodnie z planem miała nieść polską flagę na ceremonii otwarcia igrzysk.

Niestety, po przylocie do Chin, Czerwonka uzyskała wynik pozytywny testu na koronawirusa i trafiła na surową izolację. W odosobnieniu polka przebywała aż 8 dni, co znacznie odbiło się na jej samopoczuciu.

Kwestie koronawirusa nie są jedynymi sprawami, na które sportowcy narzekają w Pekinie. Uczestnicy igrzysk mówili między innymi o tym, że musieli spać w pokojach, w których temperatura wynosiła zaledwie 12 stopni Celsjusza.

Jedzenie podawane w Pekinie

W piątek, który później okazał się ostatnim dniem izolacji, Czerwonka postanowiła pokazać jedzenie, jakie dostają zamknięci w Pekinie sportowcy. Natalia wyznała, że powoli traci nadzieję na start w igrzyskach i marzy o powrocie do kraju.

Śniadanie godne igrzysk olimpijskich. Jedyne o czym marzę, to znaleźć się w domu” – opisała „najważniejszy posiłek dnia”, jaki podano jej podczas ostatniego dnia izolacji.

fot. Śniadanie / Instagram screenshot

Po paru godzinach reprezentantka polski pochwaliła się z kolei „obiadem”. Jak widać, nie była zaskoczona widokiem makaronu z sosem, który serwowany był jej już od kilku dni.

Obiad podano – od czterech dni ten sam makaron i sos. I z marzeń o igrzyskach, marzysz o powrocie do domu” – skomentowała.

fot. Obiad / Instagram screenshot

Swoimi odczuciami na temat jedzenia, którym karmieni są sportowcy przebywający w izolacji w Pekinie, już wcześniej podzieliła się rosyjska biathlonistka Walerija Wasniecowa.

Karmią mnie tym na śniadanie, obiad i kolację od 5 dni. Strasznie schudła i wystają mi kości (…) nie mam siły, by wstać z łóżka (…) jestem bardzo głodna” – napisała Wasniecowa na swoim Instastories.

Przyszłość Czerwonki na igrzyskach

Na całe szczęście okazało się, że kolejne testy pokazały wynik negatywny, a Czerwonka będzie w stanie wystartować w igrzyskach i zawalczy o mistrzostwo.

W piątek wieczorem Polski Komitet Olimpijski poinformował na swoim Twitterze, że właśnie Natalia Czerwonka, a także Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny, Marek Kania, Hubert Krysztofiak i Natalia Maliszewska zostali zwolnieni z hotelu izolacyjnego i wszyscy wystartują w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Jak oceniacie organizacje tegorocznych igrzysk?

Źródło: Instagram – nataliaczerwonka

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piotr Kraśko w coraz większych tarapatach. Do prokuratury wpłynęło dotyczące go pismo

Anna Lewandowska komentuje sensacyjne pogłoski o rozwodzie z Robertem. Pokazała swoją reakcję na plotki