w ,

Tiktokerka opychała się surowymi BYCZYMI JĄDRAMI! „Nie dla Panów o słabych nerwach” [WIDEO]

Fot. TikTok / Screenshot

Tiktokerka zachwalała właściwości zdrowotne byczych jąder, które postanowiła w dodatku zjeść na surowo. Przekonała was?

Tiktok to obecnie bez wątpienia potężne narzędzie do robienia zasięgów, a przy okazji umożliwiające sławę. Sęk w tym, że wiele treści, które tam się pojawiają, są co najmniej kontrowersyjne lub po prostu głupie.

Na platformie nie brakuje wszelakich specjalistów, których jednak faktyczną wiedzę trudno zweryfikować. Podobnie jest z tiktokerką Krystsiną Kamińską, która promuje dietę ketogeniczną. Na jednym z filmików zaprezentowała danie, od którego może zrobić się słabo.

Fot. TikTok / Screenshot

Dziewczyna postanowiła nagrać, jak zjada byczę jądra i w dodatku na surowo… Jej zdaniem, dzięki temu nie tracą one bezcennych właściwości.

To są bycze jądra ze sprawdzonego źródła. Żeby wydobyć z nich maksymalne korzyści zdrowotne, będę je jadła dziś na surowo. Pyszka

W komentarzach jeden z internautów napisał: Salmonello witaj. Nie wiemy, czy w rzeczywistości dziewczyna ma jakąkolwiek wiedzę na temat dietetyki, ale bez wątpienia jedzenie surowego mięsa może skończyć się wspomnianą salmonellą.

Spróbowalibyście takiego „przysmaku”?

@ketokaminska Nie dla Panów o słabych nerwach! #byczejądra #zdrowerelacjezjedzeniem ♬ dźwięk oryginalny – 🍋Krystsina Kamińska🍋

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Zofia Zborowska w ciąży dowiedziała się, że ma nowotwór. Opowiedziała, jak wyglądał pobyt na onkologii

Piotr Kraśko w coraz większych tarapatach. Do prokuratury wpłynęło dotyczące go pismo