w

Otoczona pianą Magda Gessler pokazała zdjęcie z wanny. Tego jeszcze nie było!

fot. AKPA

Magda Gessler zaskoczyła fanów kadrem z kąpieli, podczas której relaksuje się otoczona pianą. Zdjęcie szybko podbiło sieć. „Pani niczym Afrodyta wynurza się z piany” – komentują internauci.

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najsłynniejszych osobistości w polskim show-biznesie. Restauratorka zyskała znaczną popularność dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”. Dzięki charyzmie, kulinarnej wiedzy, a także oryginalnemu wyglądowi stała się gwiazdą i dziś trudno jest znaleźć kogoś, kto by o niej nie słyszał.

Magda Gessler występuje na antenie TVN oraz posiada kilka lokali sygnowanych swoim nazwiskiem, a także aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kadry ze swojego życia prywatnego restauratorka często publikuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,2 miliona osób.

Magda Gessler „niczym Afrodyta”

Tym razem celebrytka zaskoczyła fanów fotografią z wieczornej pielęgnacji. Restauratorka postanowiła opublikować na Instagramie intymne zdjęcie w wannie pełnej białej piany. Magda Gessler urządziła sobie wprost królewską kąpiel!

Na udostępnionym zdjęciu widzimy, że gwiazda postanowiła cała obłożyć się pianą. Magda zdecydowała, że zakryje nią nie tylko dekolt i ramiona, ale także swoje charakterystyczne loki. Z piany zrobiła sterczące nakrycie głowy.

Uwagę zwraca również fakt, że restauratorka kąpie się w starannym makijażu, a na szyi ma przyciągający wzrok, duży naszyjnik.


„O matko jak zrobić taką pianę” – pytają się fani.

„Pani niczym Afrodyta wynurza się z piany” – czytamy w komentarzach.

Zdjęcia z kąpieli Magdy Gessler możecie zobaczyć poniżej.

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Monika Brodka opublikowała nagie zdjęcie! Pokazała wielki tatuaż na lędźwiach [ZDJĘCIA]

Profesor Marian Fuks nie żyje. Był trzecim najstarszym mężczyzną w Polsce