w

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Młoda para dała się ponieść czułościom i zrobiła TO na ławce w centrum Łodzi! Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego

Uprawiali seks w centrum Łodzi - fot. screenshot Google Maps, Pexels @Deon Black
Uprawiali seks w centrum Łodzi - fot. screenshot Google Maps, Pexels @Deon Black

Turyści, którzy w środę 20 lipca mieli okazję spacerować po ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, przeżyli niemały szok. Zakochana para dała się ponieść czułościom i nieoczekiwanie zaczęła uprawiać seks oralny na jednej z ławek. Wszystko nagrały kamery monitoringu miejskiego.

Niektórym parom nie brakuje fantazji. Tych dwoje na długo zapadnie w pamięci operatora monitoringu miejskiego oraz turystów. W środę, około 10.30 na jednej z ławek znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dali się ponieść czułościom. I to jak.

Uprawiali seks oralny w centrum Łodzi

Trudno było przejść obojętnie obok ekscesów zakochanych. Mimo że mężczyzna skrupulatnie zasłaniał się walizką i tak przyciągał oczy ciekawskich gapiów.

Około godziny 10:30 operator zauważył, że na ulicy Piotrkowskiej para młodych osób dziwnie się zachowuje, a ich czyn może mieć znamiona nieobyczajnego wybryku — relacjonował Polsat News Marek Marusik ze Straży Miejskiej w Łodzi.

Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu na jego kolanach leżała dziewczyna, która co i rusz rytmicznie podrygiwała. Nie krępowała ich nawet stojąca nieopodal wycieczka z Niemiec.

Część osób ekscytuje to, że ktoś inny może być widzem ich intymnych zachowań, a czasami problemy mieszkaniowe mogą być powodem — tłumaczyła Polsat News psycholog Magdalena Prasoł.

Igraszki przerwało dopiero pojawienie się funkcjonariuszy, którzy tłumaczyli, że była to jedynie chwila zapomnienia. Cóż, była dość kosztowna, ponieważ nałożono na nich mandat w wysokości 500 zł. Przy okazji jeszcze trochę się nasłuchali, ponieważ strażnicy przeprowadzili z nimi… rozmowę wychowawczą. Oj, następnym razem poważnie się zastanowią, nim zrobią coś takiego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Niedźwiedź wrócił, by ją zabić - fot. Pixabay, Facebook - materiały prasowe

Bojowa turystka przepędziła niedźwiedzia sprzed namiotu. Gdy zasnęła, olbrzym wrócił by ją zabić

Mateusz Hołda - fot. screenshot Facebook @jagiellonian.university

Nie ma nawet 30 lat, a już otrzymał tytuł profesora! To pierwszy taki przypadek w Polsce. „Było ciężko, ale na pewno było warto”