w

Pijany 49-latek wpadł do stawu i już z niego nie wypłynął. Tragiczny finał połowu ryb

Zdjęcie poglądowe, fot. Pixabay @michasager
Zdjęcie poglądowe, fot. Pixabay @michasager

Pod Łodzią doszło do przykrego w skutkach zdarzenia. Mężczyzna, w przerwie od prac na gospodarstwie, postanowił połowić ryby w pobliskim stawie. W ciągu zaledwie kilku minut życie jego bliskich wywróciło się do góry nogami.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 19 czerwca około godziny 15 w niewielkiej miejscowości Plewnik w gminie Wartkowice.

Pijany 49-latek utonął w stawie

Rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, mł. insp. Joanna Kącka, poinformowała, że pijany mężczyzna wpadł do wody i nie wypłynął z niej o własnych siłach.

Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna zniknął pod taflą wody. Na miejscu funkcjonariusze zastali już strażaków, którzy podejmowali czynności ratunkowe. Wyłowili 49-latka i prowadzili reanimację. W tym czasie dojechało także pogotowie. Niestety nie udało się uratować życia.

Świadkowie zdarzenia powiedzieli, że zsunął się ze skarpy do stawu, po czym stwierdził, że chwilę popływa. To właśnie wtedy zniknął pod wodą. Był pod wpływem alkoholu.

Policjanci w rozmowie z będącymi na miejscu osobami ustalili, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. W przerwie pomiędzy pracami rolnymi łowił ryby. W tym czasie zsunął się ze skarpy i wpadł do stawu. Znajdując się w niej, postanowił popływać. W pewnym momencie zniknął pod taflą wody. Mimo poszukiwań przez kolegę nie został odnaleziony. Wówczas wezwano służby

Mundurowi apelują o czujność i nieigranie z wodą, która jest potężnym żywiołem.

Pamiętajmy, że woda jest żywiołem i zastanówmy się chwilę, zanim coś zrobimy.

Pamiętajcie, by na siebie uważać, a już zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jarosław Kaczyński, fot. AKPA Gałązka

Jarosław Kaczyński podjął decyzję o odejściu z rządu. Teraz chce w pełni skupić się na PiS. „Partia musi odzyskać werwę”. Kto go zastąpi?

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zatrzymała zamachowca - fot. screenshot Facebook @SecurSerUkraine

[WIDEO] Służba Bezpieczeństwa Ukrainy schwytała niebezpiecznego sabotażystę! Planował kilka dużych zamachów