w

Michał Wiśniewski szykuje się do kolejnego ślubu! Znamy dokładną datę oraz miejsce, w którym odbędzie się ceremonia

Michał Wiśniewski, fot. Instagram @m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski, fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych małżeństw, a teraz szykuje się do kolejnego ślubu. Zdradził, co planuje i kiedy odbędzie się uroczystość. To będzie jedno z najhuczniejszych wydarzeń w tym roku.

Michał Wiśniewski jest znanym wokalistą, który w 1994 roku wraz z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje. Wraz z grupą nagrał dziewięć albumów studyjnych, a każdy z nich cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem melomanów. Krążki Ad. 4 i Po piąte… a niech gadają, w krótkim czasie pokryły się złotem. Wokalista ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć, w tym nagrodę publiczności w konkursie Premier, którą zdobył podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz pięć Superjedynek. Dwukrotnie miał okazję reprezentować Polskę podczas Eurowizji (w 2003 i 2006 roku), jednak nie odniósł większego sukcesu.

Artysta cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia muzyczna. Głośno o nim zrobiło się z uwagi na jego bujne życie uczuciowe. W przeszłości był w kilku związkach homoseksualnych, a następnie zaczął wiązać się z kobietami. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, co ukrywali przed mediami, ponieważ w tym czasie muzyk zyskiwał na popularności. Po raz drugi na ślubnym kobiercu stanął z Martą Wiśniewską. Doczekali się dwojga dzieci — syna Xaviera i córki Fabienne. Także i tym razem zakończyło się to rozwodem. W latach 2006-2011 był mężem Anny Świątczak, która była wokalistką Ich Troje. Krótko po tym na świecie pojawiły się ich córki — Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Po rozstaniu związał się z Dominiką Tajner. Choć wszystkim wydawało się, że tworzą naprawdę zgrany duet, nieoczekiwanie muzyk złożył w sądzie pozew rozwodowy. Krótko po tym związał się z poznaną przez internet Polą. W marcu 2020 wzięli ślub, a w styczniu ubiegłego roku urodził się ich syn, Falco Amadeus. Teraz media obiegła wieść, że Wiśniewski szykuje się do kolejnego ślubu. Z kim?!

Michał Wiśniewski szykuje się do kolejnego ślubu

Podczas gdy jeszcze do niedawna Michał żył na świeczniku i dzielił się niemal wszystkimi szczegółami z życia prywatnego z fanami i mediami, ślub z Polą utrzymał w tajemnicy. Kierował się przede wszystkim tym, by jego ukochana mogła egzystować z dala od blasku fleszy, tym bardziej że nie była do tego przyzwyczajona.

Ślub zakochanych odbył się w trakcie pandemii koronawirusa. Nałożone przez rząd obostrzenia uniemożliwiały organizację imprez z udziałem gości, dlatego też była to niewielka, kameralna uroczystość.

Nasz ślub zbiegł się z początkiem pandemii, dlatego ze wszystkich planów związanych z tą uroczystością musieliśmy zrezygnować. Ostatecznie świętowaliśmy go w bardzo wąskim gronie, bez rodziny i przyjaciół — wspominała Pola w rozmowie z Party.

Sformalizowanie związku było dla nich niezwykle istotne, jednak wiedzieli, że gdy tylko skończy się pandemia, wyprawią huczne wesele, na które zaproszą rodzinę i przyjaciół. Skrupulatnie realizują swój pomysł i już jesienią organizują imprezę, jakiej świat nie widział.

Zakochani zdecydowali, że wydarzenie odbędzie się 9 września, w dniu 50. urodzin Michała. Będzie to podwójna okazja do świętowania.

Z racji tego, że na nasz pandemiczny ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Dlatego właśnie we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele — powiedziała Party.

Małżonkowie zdradzili, że wesele odbędzie się w Zamku Ogrodzieniec, który leży na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Żona muzyka ma już wybrany projekt sukni ślubnej i jak wyznała w rozmowie z tabloidem, będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż podczas pierwszej ceremonii.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej szczegółów i fotorelację z imprezy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dmitrij Rogozin, fot. Twitter @DRogozin, pixabay

Szef Roscosmos straszy państwa NATO wojną nuklearną! „Zostaną zniszczone przez nas w pół godziny”

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. Instagram @asiaopozda, @antek.krolikowski

Joanna Opozda wróciła do pracy po niespełna trzech miesiącach od porodu. W pierwszym wywiadzie dogryzła Królikowskiemu