w

Marianna Schreiber zdradziła, jak planuje spędzić pierwsze święta wielkanocne po rozstaniu z mężem. „Zrobiło mi się strasznie przykro”

Marianna Schreiber - fot. Instagram @marysiaschreiber
Marianna Schreiber - fot. Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber niedawno rozstała się z mężem. Teraz opowiedziała o tym, jak planuje spędzić tegoroczne święta wielkanocne. Podzieliła się w mediach społecznościowych przemyśleniami.

Marianna Schreiber po raz pierwszy zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Od początku nie kryła faktu, że jest żoną polityka PiS. Marianna po programie wykorzystała swoje pięć minut. Podejmowała różne działania, które budziły liczne kontrowersje. Założyła własną partię, zaczęła służyć w wojsku, następnie planowała zablokować federację Clout MMA, a finalnie została jej zawodniczką. Ta ostatnia decyzja spotkała się z ogromną krytyką internautów. Nawet mąż Marianny, Łukasz Schreiber musiał mierzyć się z hejtem z tego powodu. W końcu niespodziewanie udzielił wywiadu, w którym poinformował, że rozstał się z żoną. Dla wszystkich było to wielkim zaskoczeniem, wliczając w to samą zainteresowaną. Kobieta twierdzi, że nie wiedziała, że mąż podjął taką decyzję.

Łukasz Schreiber ROZSTAŁ SIĘ z Marianną Schreiber! „Jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre”

Marianna Schreiber o świętach po rozstaniu z mężem

31-latka ostatnio wybrała się na wakacje, żeby odpocząć od wszystkiego, co się ostatnio działo w sieci. Zabrała swoją córkę do Tajlandii, a relacją z wyjazdu dzieliła się na InstaStories. Kilka dni temu freak fighterka wróciła już do Polski. Po powrocie zaczęła zastanawiać się nad nadchodzącą Wielkanocą. Jak sama powiedziała, w tym roku święta będą inne niż zwykle, bo pierwszy raz spędzi je bez męża.

Dzisiaj razem z córką odwiedziłam siostrę. Dotarło do mnie, że gdyby nie siostry i mama – cały okres świąt oraz przygotowań spędzałabym sama z córeczką. Zrobiło mi się strasznie przykro, ale teraz już wiem, że każda, nawet najgorsza sytuacja czegoś nas uczy – napisała na InstaStories.

Następnie postanowiła opisać swoje refleksje również w poście. Opublikowała swoje zdjęcie opatrzone opisem.

Wiadomo, że tegoroczne święta są dla mnie inne… Trudniejsze niż do tej pory z wiadomych względów. Będę je spędzała w wyjątkowo małym gronie, bo tylko z córeczką i moją mamą – rozpoczęła swój wpis.

Dalej zaznaczyła, że nie ma dla niej znaczenia, w jak dużym gronie będzie spędzać święta. Liczy się to, by celebrować w otoczeniu osób, które darzą się miłością.

Ona jest moim największym oparciem w tych ciężkich dla mnie chwilach, ale sądzę, że Święta Zmartwychwstania Pańskiego to dobry czas na zadumę i refleksję. Czasami nie liczy się liczba osób, z którymi się spędza święta, a szczera miłość, jaką się obdarzają i przede wszystkim chęci do wspólnego spędzania czasu. Dlatego w tej całej trudnej sytuacji, staram się szukać pozytywów, bo już inaczej patrzę na otaczających mnie i moją córkę ludzi – napisała.

fot. Instagram @marysiaschreiber
fot. Instagram @marysiaschreiber
fot. Instagram @marysiaschreiber

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Alicja Bachleda-Curuś - fot. screenshot Instagram @alicjabc

Rodzina Alicji Bachledy – Curuś jest bajecznie bogata! Ich majątek liczony jest w MILIARDACH. Na czym się tak dorobili?

Maryla Rodowicz - fot. YouTube screenshot @wideoportal

Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Konieczna była operacja. „W lutym dowiedziała się, że jest CHORA”