w

Małżeństwo Deynn i Majewskiego przechodzi kryzys?! Influencerka odpowiedziała na pytania zmartwionych widzów. „To jest takie ciężkie, że chyba wolę CISZĘ I GORZKIE ŁZY”

Deynn, Daniel Majewski - fot. Instagram @deynn
Deynn, Daniel Majewski - fot. Instagram @deynn

Od dłuższego czasu para influencerów Deynn i Majewski zachowują się w mediach społecznościowych inaczej niż zwykle. Ciągle powtarzają, jak u nich w życiu jest ostatnio fatalnie i nie pokazują się razem. Fani spekulują, że mogli się nawet rozwieść. Tym razem Deynn wrzuciła Q&A, a fani zasypali ją pytaniami. Co miała do powiedzenia o obecnej sytuacji?

Marita „Deynn” Surma i Daniel Majewski to małżeństwo influencerów znanych w sieci od wielu lat. Ona zaczynała jako blogerka modowa, a on publikował treści związane z siłownią. Z czasem oboje zaczęli promować w mediach zdrowy tryb życia i stali się jednymi z najpopularniejszych internetowych celebrytów w Polsce. Oprócz świetnie rozwiniętych kont w mediach społecznościowych prowadzą kilka firm, a Majewski nawet nagrywa muzykę.

Od prawie miesiąca influencerzy zaczęli zachowywać się inaczej niż zwykle. Nie chcieli powiedzieć wprost, o co chodziło, ale pozostawili fanom wiele przestrzeni do spekulacji. Marita wciąż powtarzała, że jest u niej w życiu źle. Dodatkowo widzowie dopatrzyli się, że Majewski nie nagrywa stories z ich domu.

Deynn opowiada o trudnych chwilach

Deynn przez jakiś czas próbowała wrócić do normalności. Pokazywała na Instagramie, jak udekorowała dom i jak przygotowuje się do Świąt. W sobotę postanowiła przeprowadzić na stories Q&A. Jak można było przewidzieć, zalała ją lawina pytań o kryzys, który podobno przechodzi.

Jedna z obserwatorek wykorzystała „skrzyneczkę”, by życzyć idolce, żeby wszystko, co złe minęło.

Niby masz plan na życie, niby masz wszystko ułożone, przemyślane… Przychodzi dzień, który podkłada ogień i pali wszystkie twoje plany. Takie właśnie jest życie, nieprzewidywalne, tajemnicze, okrutne. To wszystko, co się dzieje, to jest kolejna lekcja, nauka, z której wyciągnę wnioski, która mnie umocni. Mam dwie ręce, dwie nogi, jestem zdrowa, sprawna. Wszystko się ułoży, potrzeba tylko czasu i czystej głowy. Dlatego cieszę się, że zaczęłam chodzić na terapię. Ogień niszczy wszystko, ale z popiołu można narodzić się na nowo – napisała influencerka.

Inni obserwatorzy nie ukrywali zniecierpliwienia tym, że Deynn nie chce powiedzieć wprost, co się dzieje w jej życiu. Wiele osób pytało, czy kiedykolwiek ujawni prawdę.

K***a, nie wiem. To jest tak ciężkie, że chyba wolę ciszę i gorzkie łzy. Dajcie mi to wszystko posklejać i może kiedyś wrócą do was z lekcją. Na pewno nie wrócę z żalem.

Istnieje pewne grono internautów, którzy uważają, że to, co się dzieje u pary to „drama pod zasięgi”. Deynn odniosła się do takiej sugestii.

No weź! Nie Poj***ło mnie. Nie potrzebuje zasięgów. Nie pcham się nigdzie. To, co się dzieje, to życie. Mi też się może ono spie****ić, nie? – napisała.

Myślicie, że kiedyś wyjdzie na jaw, co się stało?

fot. Instagram @deynn
fot. Instagram @deynn

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Michał Wiśniewski - fot. screenshot Facebook @MichalWisniewskiOfficial

Michałowi Wiśniewskiemu grozi więzienie. Jego prawnik zabrał głos. „Nie sposób zgodzić się z motywami sądu”

Wersow, Friz - fot. Instagram @wersow, @frizolusze

Wersow zmieniła fryzurę. Takiego komentarza Friza nikt się nie spodziewał! „Na pewno… oryginalne”