w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Malik Montana żegna Mateusza Murańskiego i enigmatycznie rozprawia o śmierci. „Przykre to jest, ale…”

Malik Montana, Mateusz Murański - fot. Instagram @donmalikmontana
Malik Montana, Mateusz Murański - fot. Instagram @donmalikmontana

Malik Montana krótko skomentował informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Nieoczekiwanie zaczął rozprawiać o… swoim odejściu. Co powiedział?

Mateusz Murański nie żyje. Pierwotnie informacja o jego śmierci pojawiła się na Twitterze, ale wielu internautów podejrzewało, że jest to fake news. Skontaktowaliśmy się z Oficer Prasową Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, która potwierdziła przykrą wiadomość.

Około godziny 11:25 otrzymaliśmy informację o zgonie mężczyzny. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki, lekarz biegły sądowy oraz prokurator. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratura ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej na sekcję zwłok. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia — przekazała nam Oficer Prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert.

Przykre wieści rozniosły się po sieci w błyskawicznym tempie i dotarły do Malika Montany, który skomentował to zajście.

Malik Montana komentuje śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz zyskał ogromną rozpoznawalność dzięki walkom w federacjach freak fightowych. Mieliśmy okazję zobaczyć go m.in. na gali High League 5, podczas której zmierzył się z Pawłem „Scarface” Bombą, który okazał się od niego lepszy.

W czasie, gdy w mediach pojawiła się informacja o śmierci Murańskiego, Malik prowadził live’a na Instagramie. Nieoczekiwanie raper złożył kondolencje rodzinie zmarłego 29-latka, po czym zaczął enigmatycznie rozprawiać o swoim odejściu.

Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i bliskich Murańskiemu. Przykre to jest, aczkolwiek każdego z nas to czeka. Każdy w dniu narodzin swoich tak samo, ja przynajmniej w to wierzę, ma zapisane, gdzie i w którym [momencie — przyp. red.] z tego świata odejdzie, a w moim odczuciu jest to na pewno miejsce lepsze niż tutaj. Zobaczymy, ile mi czasu zostało na tym świecie jeszcze, mam nadzieję, że wystarczająco dużo czasu, żeby zarobić te 100 milionów, o których marzę — powiedział.

Poniżej możecie obejrzeć całą jego wypowiedź.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mateusz Murański nie żyje - fot. screenshot YouTube @FANSPORTU TV

Mateusz Murański NIE ŻYJE! Popularny zawodnik federacji freak fightowych odszedł nagle w wieku 29 lat

Zaniepokojona Laluna Unique komentuje śmierć Mateusza Murańskiego: „To już DRUGA OFIARA. Było widać, że jest z nim bardzo źle”