w

HahaHaha DramatDramat

Narzeczona Mateusza Murańskiego ostro zaapelowała do internautów. „Jeżeli posiadacie trochę człowieczeństwa, PRZESTAŃCIE!”

Mateusz Murański - fot. Facebook
Mateusz Murański - fot. Facebook

Mateusz Murański nie żyje. 28-letni aktor odszedł nieoczekiwanie 8 lutego tego roku. Jego narzeczona dotychczas milczała, ale pod wpływem ciągłych spekulacji na temat śmierci ukochanego, nie wytrzymała i udostępniła oświadczenie. Co napisała?

Mateusz Murański nie żyje. Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw oraz z federacji freak fightowych odszedł 8 lutego 2023 roku. Pierwsza, nieoficjalna, informacja na ten temat pojawiła się w sieci. Była o tyle druzgocąca, ponieważ wynikało z niej, że celebryta przedawkował substancje odurzające. Po skontaktowaniu się z prokurator Grażyną Wawryniuk, rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, dowiedzieliśmy się, że ciało gwiazdora w jego mieszkaniu odnalazł jeden z członków rodziny.

Wszyscy zadawali sobie pytanie, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego poranka. Po kilku dniach upubliczniono wstępne wyniki sekcji zwłok, z których wynikało, że przyczyną śmierci Mateusza była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Po kilkunastu dniach Jacek Murański przerwał milczenie i udzielił pierwszego wywiadu, w którym ujawnił, że 28-latek cierpiał na bezdech senny, który mógł przyczynić się do jego przedwczesnej śmierci.

W żadnym przypadku. Nie stwierdzono tego lekarstwa w mieszkaniu, ani opakowań po nim. To bzdura. Nie wiem, skąd ta ratowniczka to wzięła. Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. Wiemy, że w jego żołądku nie znaleziono żadnych lekarstw. W domu nie było żadnego oxycodonu. Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona podawaniem kłamliwych informacji — wyznał podczas rozmowy z dziennikarzem portalu salon24.pl.

Z uwagi na to, że starszy Murański nie cieszył się najlepszą opinią wśród fanów freak fightów, wciąż w sieci pojawiają się plotki na temat jego syna. Teraz milczenie przerwała partnerka aktora.

Narzeczona Mateusza Murańskiego przerywa milczenie

Mateusz od dłuższego czasu był w szczęśliwym związku z Karoliną Wolską. Kobieta unikała medialnego w szumu i rzadko pojawiała się na publikowanych przez niego zdjęciach, jednak z relacji Jacka Murańskiego wynika, że świetnie się dogadywali i mieli wspólne plany na przyszłość.

Ukochana serialowego Adka od czasu jego śmierci tylko raz wydała oświadczenie, w którym zachęciła internautów do czytania wywiadu przyszłego teścia, podkreślając, że to jedyne, oficjalne stanowisko rodziny. Od tamtego momentu milczała, ale widząc, jak wiele osób wciąż spekuluje na temat przyczyny śmierci Mateusza, nie wytrzymała.

W piątek Karolina udostępniła na TikToku wideo, na którym pokazała tatuaż z ich imionami umieszczonymi wewnątrz serca. Opatrzyła je długim wpisem, w którym nie kryła oburzenia na temat tego, co internauci wypisują w sieci.

Minął ponad miesiąc, od kiedy moje życie zamieniło się w istny film. Niestety, nie jest on z happy endem, a codziennym horrorem, w którym nikt z Was nie chciałby „grać”.
Słowo GRAĆ jest tu kluczem, bo historia moja i rodziców Matiego stała się sprawą publiczną.
Media i ludzie są w takich momentach bezlitośni, aby tylko zapewnić sobie odpowiednio dużą ilość tzw. wyświetleń.

Mieliśmy zawsze z Matem świadomość, jak działają media i świat, w którym się obracaliśmy i nie mam pretensji, że nadal w nim jesteśmy. Będąc z Nim, akceptowałam jego drogę życiową i marzenia związane z show-biznesem. Ba, po czasie stały się również moimi marzeniami, gdy widziałam, jaki jest szczęśliwy, robiąc to, co kocha.

Dalej wyjaśniła, że nie godzi się z tym, co ludzie wypisują na temat jej zmarłego partnera. Wyjaśniła, że nagle wielu celebrytów i influencerów zaczęło wypowiadać się na jego temat, choć w rzeczywistości nawet go nie znali.

Mam wyłącznie pretensje i nie godzę się na pisanie nieprawdy. Nie będę przytaczać wszystkich bzdur, które wymyśliły media czy nakręciły pseudo gwiazdy, które nawet Nas nie znały, oczywiście większość kłamiąc, że się z Matem przyjaźniły.

Zaraz po tym wyjaśniła, że Mateusz nie odebrał sobie życia. Dodała, że jest wyzywana za to, że tego dnia nie było jej przy narzeczonym. Zdementowała także plotki dotyczące ich rzekomego rozstania.

Jako jego narzeczona nie godzę się na spekulacje, że chciał popełnić samobójstwo (nie chcecie wiedzieć nawet, jak ciężko mi się to pisze).

Nie godzę się na wyzywanie mnie, jak mogłam wyjechać na pare dni do rodziny i co ze mnie za kobieta (nie będę przytaczać epitetów).
Plotki o naszym rzekomym rozstaniu czy o tym, że Mat był w tamtą noc na jakiejś imprezie, również rozprzestrzeniają ludzie, których nigdy nie widzieliśmy na oczy.

Wspomniała również o ratowniczce medycznej, która wysłała wiadomość do bliskiej osoby z informacją o śmierci 28-latka, a jej zapis trafił do sieci.

A na końcu kobieta ze służby medycznej, która bez żadnych dowodów napisała do koleżanki o rzekomym przedawkowaniu, po czym udostępniła to do sieci chwilę po reanimacji Mata.

Na koniec zaapelowała:

Jako jego narzeczona proszę Was, jeżeli posiadacie trochę człowieczeństwa, PRZESTAŃCIE !

Ps. Miłość jest jedynym skarbem, który możemy gromadzić na tym świecie i zabrać go ze sobą …

@mateusz_muran Minął ponad miesiąc, od kiedy moje życie zamieniło się w istny film. Niestety, nie jest on z happy endem, a codziennym horrorem, w którym nikt z Was nie chciałby „grać". Słowo GRAĆ jest tu kluczem, bo historia moja i rodziców Matiego stała się sprawa publiczną. Media i ludzie są w takich momentach bezlitośni, aby tylko zapewnić sobie odpowiednio dużą ilość tzw wyświetleń. Mieliśmy zawsze z Matem świadomość jak działają media i świat, w którym się obracaliśmy i nie mam pretensji, że nadal w nim jesteśmy. Będąc z Nim akceptowałam jego drogę życiowa i marzenia związane z show biznesem. Ba, po czasie stały się rownież moimi marzeniami, gdy widziałam jaki jest szczęśliwy robiąc to co kocha. Mam wyłącznie pretensje i nie godzę się na pisanie nieprawdy. Nie będę przytaczać wszystkich bzdur, które wymyśliły media czy nakręciły pseudo gwiazdy, które nawet Nas nie znały, oczywiście większość kłamiąc, że się z Matem przyjaźniły. Jako jego narzeczona nie godzę się na spekulacje, że chciał popełnić samobójstwo (nie chcecie wiedzieć nawet jak ciężko mi się to pisze). Nie godzę się na wyzywanie mnie , jak mogłam wyjechać na pare dni do rodziny i co ze mnie za kobieta (nie będę przytaczać epitetów). Plotki o naszym rzekomym rozstaniu czy o tym, że Mat był w tamtą noc na jakiejś imprezie również rozprzestrzeniają ludzie, których nigdy nie widzieliśmy na oczy. A na końcu kobieta ze służby medycznej, która bez żadnych dowodów napisała do koleżanki o rzekomym przedawkowaniu po czym udostępniła to do sieci chwilę po reanimacji Mata. Jako jego narzeczona proszę Was, jeżeli posiadacie trochę człowieczeństwa PRZESTAŃCIE ! Ps. Miłość jest jedynym skarbem który możemy gromadzić na tym świecie i zabrać go ze sobą … #mateuszmurański #muran #muranski #muranscy ♬ dźwięk oryginalny – Mateusz_Muran

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia dla pogrążonej w żałobie Karoliny:

  • Ta pani, co wysłała taką wiadomość, powinna ponieść konsekwencje. Pozdrowienia dla rodziców Mateusza.
  • Bardzo, ale to bardzo współczuję Ci straty kogoś tak bliskiego… I wstyd mi za ludzi, którzy nie potrafią uszanować drugiego człowieka…
  • Wielka szkoda naprawdę ja do dziś nie wierzę w to, współczuję całej rodzinie, nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych na zawsze!
  • BARDZO MI PRZYKRO. WSPÓŁCZUJĘ WAM. BĄDŹCIE SILNI KOCHANI.
  • Osobiście uważam, że teoria o samobójstwie to wierutna bzdura, myślę, że miał swoje problemy ale nie takie, żeby sobie z nimi nie radzić. Mam swoją głupią teorię o tej sytuacji. Jednak nikt mnie nie przekona do tego, że ten młody chłopak popełnił samobójstwo. Nie I koniec. Miał on dużo powodów, by żyć. Współczuję ci ogromnie. Nikt w takiej sytuacji nie powinien otrzymywać jakichkolwiek złych słów.
  • Nie będę pisać tego, co wszyscy, po prostu bądź dzielna!
@mateusz_muran #muran #teammuran #famemma15 #muranskimateusz #famemma #hejt #jacekmurański #muranski #olavoga ♬ Złote Tarasy – wersja TikTok – Mr. Polska & Abel de Jong
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Costa Titch - fot. Instagram @costatitch

Nie żyje Costa Titch. 28-letni raper upadł na scenie podczas koncertu. „Śmierć tragicznie zapukała do naszych drzwi”

Jacek Murański, Mateusz Murański, Arkadiusz Tańcula - fot. screenshot Facebook @Mateusz Murański, Instagram @arkadiusz_tancula

Jacek Murański tłumaczy, że jego syn NIE BYŁ ofiarą hejtu. Uderzył w Arkadiusza Tańculę! „Przypisał swoje traumy i zmory Mateuszowi”