w

Nie żyje Costa Titch. 28-letni raper upadł na scenie podczas koncertu. „Śmierć tragicznie zapukała do naszych drzwi”

Nie żyje Costa Titch - fot. Instagram @costatitch
Nie żyje Costa Titch - fot. Instagram @costatitch

Nie żyje Costa Titch. Znany południowoafrykański raper odszedł nieoczekiwanie w wieku 28 lat. Przykrą informację po koncercie przekazała jego rodzina. Co się stało?!

Costa Tich nie żyje. 28-letni raper, Constantinosa Tsobanoglou, robił zawrotną karierę muzyczną. W sobotę 11 marca grał koncert w Johannesburgu podczas festiwalu Ultra Music. Nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii.

Pełen energii mężczyzna wykonywał jeden ze swoich utworów, gdy nieoczekiwanie upadł. Stojący obok kolega od razu rzucił mu się na ratunek i podniósł go. Publiczność podejrzewała, że się potknął, ponieważ od razu kontynuował występ. Po zaledwie kilku sekundach znowu się przewrócił, tym razem spadając ze sceny prosto pod nogi fanów.

@itss_yoboymoura Rest in peace costa titch #costatitch ♬ original sound – Itss_yoboymoura

Nie żyje Costa Titch

Po drugim upadku towarzyszący mu artyści niezwłocznie zeskoczyli ze sceny, a obsługa podbiegła do niego, by sprawdzić, co się stało. Zza kulis wybiegły kolejne osoby, a spanikowany tłum zamarł, widząc, że z ich idolem dzieje się coś niepokojącego. Na miejscu w krótkim czasie zjawiły się służby ratunkowe, które zabrały 28-latka do szpitala.

Po kilku godzinach rodzina 28-latka wydała łamiące serce oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że Costa Titch nie żyje. Na tę chwilę nie znamy przyczyny śmierci.

Śmierć tragicznie zapukała do naszych drzwi. Okradając nas z naszego ukochanego syna, brata i wnuka.

Rodzina Tsobanoglou w dalszej części wpisu podziękowała medykom oraz wszystkim tym, którzy byli przy 28-latku w ostatnich godzinach jego życia. Na koniec wyjaśnili, że wciąż nie potrafią zrozumieć tego, co ich spotkało.

Jako rodzina stoimy w obliczu trudnego czasu, gdy próbujemy zrozumieć to, co nas spotkało i prosimy o czas oraz przestrzeń na dojście do siebie.

W sieci pojawiło się kilka nagrań, na których dokładnie widać moment upadku muzyka. Na pierwszy rzut oka faktycznie nic nie wskazywało na to, że dzieje się z nim coś złego. Poniżej możecie obejrzeć wideo, którego autor dokładnie zobrazował to, co wydarzyło się na festiwalu Ultra Music w Johannesburgu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Stefan Hula - fot. Instagram @stefek.hula

Stefan Hula kończy karierę w skokach narciarskich! Czym się teraz zajmie?

Mateusz Murański - fot. Facebook

Narzeczona Mateusza Murańskiego ostro zaapelowała do internautów. „Jeżeli posiadacie trochę człowieczeństwa, PRZESTAŃCIE!”