w

Maja Hyży ujawnia relacje z byłym mężem. Co jeszcze ich łączy?

Fot. YouTube / Screenshot

Maja Hyży niedawno udzieliła wywiadu, w którym zdradziła nieco szczegółów związanych z jej relacją z byłym mężem – Grzegorzem Hyżym. Ujawniła również czy planuje zaprosić go na wesele.

Maja Hyży i Grzegorz Hyży byli małżeństwem przez kilka dobrych lat. Para doczekała się dwójki bliźniaków – Wiktora i Alexandra. Niestety ich związek nie przetrwał i oboje ułożyli sobie życie od nowa.

Nowym partnerem Mai został Konrad Kozak. W 2020 roku urodziło im się pierwsze dziecko – Antoś. Teraz zakochani wyczekują narodzin drugiego wspólnego potomka, czym Maja jest absolutnie zachwycona.

W wywiadzie udzielonym dla „Jastrząb Post” zdradziła, że w tym roku planuje ślub. Wiadomo już również, że wybrała imię dla swojej kolejnej pociechy.

To jest moje marzenie, żeby włożyć taką piękną, białą suknię i powiedzieć to przysłowiowe „tak”. Natomiast kiedy to będzie? Ja nie czuję presji. Konrad mam nadzieję, że też nie czuje. Nie planujemy tego jeszcze. Czas pokaże. Póki co skupiamy się na dzieciach

Dziennikarz zapytał piosenkarkę, czy planuje zaprosić na ślub swojego byłego męża oraz jakie obecnie łączą ich relacje. Ta odpowiedziała:

„Eks nie wchodzą na mój ślub”. Następnie dodała: „Siłą rzeczy musimy mieć jakiś kontakt, ale im mniej, tym lepiej nam wychodzi.” Przy okazji zdradziła również, że Grzegorz nie pogratulował jej ciąży.

Uważacie, że powinien to zrobić?

Źródło: Jastrząb Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Jack Kurski rozpoczął inwestycję TVP za 150 milionów złotych! „wprowadzi nową jakość”

Amerykański sąd zadecydował! Książe Andrzej odpowie za molestowanie seksualne małoletniej