w

Kuba Wojewódzki przygotował specjalną ofertę pączków na Tłusty Czwartek. Jest drożej niż u Magdy Gessler!

Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @nctrzyzero, @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @nctrzyzero, @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki ogłosił, że w Tłusty Czwartek będzie sprzedawał apetyczne pączki. Słodki wypiek osiągnął zawrotną cenę. Tak drogo nie jest nawet u Magdy Gessler.

Tłusty Czwartek za pasem, a restauracje i cukiernie już od kilku dni trąbią w mediach społecznościowych o pączkach. Z uwagi na duże zainteresowanie niektóre na tę okoliczność już teraz wprowadziły zapisy, a inne oferują dostawę prosto pod drzwi. Słodkiej pokusie zarobienia „kokosów” ulegli też sławni właściciele lokali gastronomicznych, z Magdą Gessler na czele. Teraz także Kuba Wojewódzki przedstawił swoją propozycję, ale na widok cen można się złapać za głowę. Tak drogo jeszcze nie było.

Tłusty Czwartek. Pączki od Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki jest nie tylko znanym showmanem związanym od wielu lat ze stacją TVN, ale i właścicielem świetnie prosperującej restauracji w Gdyni — Niewinni Czarodzieje 3.0. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie poinformował, że z okazji Tłustego Czwartku w ofercie lokalu pojawią się pączki z limitowanej edycji. Ich cena może zwalić z nóg.

Z okazji Tłustego Czwartku przedstawiam wam propozycję nie do odrzucenia. Pączki podobne do mnie: słodkie i nadziane (krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko). Edycja limitowana — 49 zł za sztukę.

Z kolei na profilu restauracji pojawił się komunikat, że to najdroższy pączek w Polsce.

TO NAJDROŻSZY PĄCZEK W POLSCE.

Nie żartujemy.

Droższego nie kupicie. Zakład? 💰

Edycja DELUXE w cenie 49 PLN, dostępna w wersji limitowanej 16.02.

Zdania internautów są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że to o wiele za dużo, jak za ten wypiek inni są przekonani, że taki pączek jest wart tych pieniędzy. Powiedzmy sobie szczerze, kto by nie chciał spróbować 24-karatowego złota?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nowciax z „Ekipy” ZOSTAŁ OJCEM! Pokazał urocze zdjęcie z dzieckiem i ukochaną. „BOŻE JAKI MISIACZEK SŁODKI” (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek uskarża się na szalejącą inflację. Musi szukać tańszych sklepów, bo ceny TYCH produktów ją przerażają