w

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Ksiądz uprawiał seks sado-maso w trójkącie NA OŁTARZU! Wszystko się nagrało. Nastąpił przełom w sprawie

fot. materiały policyjne

Katolicki ksiądz z Luizjany uprawiał szalony seks sado-maso z dwiema kobietami, a wszystko odbywało się na kościelnym ołtarzu. Co więcej, mężczyzna… nagrywał swoje wyczyny! Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z wiernych zaglądnął przez okno do świątyni. Proces w sprawie księdza właśnie ruszył i doszło do przełomu.

Ksiądz urządził orgię na ołtarzu

Ta sytuacja to jeden z najgłośniejszych skandali w Kościele w ciągu ostatnich kilku lat. Wszystko rozpoczęło się w 2020 rok, kiedy to jeden z mieszkańców Pearl River w amerykańskim stanie Luizjana spacerował w okolicy miejscowego katolickiego kościoła pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła.

W pewnym momencie zauważył on, że w środku świątyni zapalone jest światło, więc postanowił sprawdzić, co się dzieje. Gdy mieszkaniec zajrzał przez okno, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Na samym środku ołtarza znajdował się półnagi ksiądz, Travis Clark, a dodatkowo kapłan wcale nie był sam. 37-letni wówczas duchowny zabawiał się z dwoma kobietami naraz. Ubrane one były w lateksowe stroje sado-maso, a ksiądz filmował wszystko telefonem. Uczestnicy zajścia nie stronili również od zabawek erotycznych.

Wstrząśnięty parafianin postanowił wezwać policję, która potraktowała sprawę bardzo poważnie, ponieważ orgia z udziałem księdza oraz Mindy Dixon i Melissy Cheng odbyła się przy odsłoniętych oknach, tym samym podpadając pod sianie zgorszenia w miejscu publicznym.

Ruszył proces Travisa Clarka

Ksiądz oraz dwie kobiety zostali szybko aresztowani, a teraz grożą im nawet trzy lata pozbawienia wolności. Kapłan zasiadł niedawno na ławie oskarżonych i przyznał się do winy.

Choć wyrok w kwestii pozbawienia wolności jeszcze nie zapadł, sąd nakazał już byłemu duchownemu wpłacić 8 tysięcy dolarów odszkodowania na rzecz parafii.

Sprawa poruszyła również środowisko kościelne. Sceny, jakie rozegrały się w kościele w Pearl River, przeraziły arcybiskupa Luizjany, który specjalnie odwiedził świątynię i dokonał na miejscu egzorcyzmów oraz spalił fragment „przeklętego” ołtarza.Arcybiskup twierdzi, że w trakcie orgii w Kościele zadziałały „siły demoniczne”.

fot. Twitter
fot. Instagram

Źródło: New York Post ; St. Tammany Parish Sheriff’s Off

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Paulina Smaszcz przekonuje, że ujawniła związek Kurzajewskiego na prośbę synów. „Mam jeszcze dużo newsów, ale już nie komentuję”

Danuta Martyniuk, Daniel Martyniuk - fot. screenshot Instagram, Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk spędza rodzicom sen z powiek! Wyszło na jaw, co robi w domowym zaciszu. Szybko nie zdobędzie ich zaufania