w

Krzysztof Krawczyk zmarł ponad dwa lata temu. Jego żona wciąż czuje jego obecność. „Usłyszałam głos Krzysztofa. Uchronił mnie”

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk

Dla Ewy Krawczyk śmierć męża była ogromnym przeżyciem. Wciąż myśli o Krzysztofie Krawczyku, a w najnowszym wywiadzie zdradziła również, że…zdarza jej się go słyszeć. Co miał jej do przekazania zmarły mąż?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Wieść ta zszokowała fanów artysty. Chociaż muzyk wcześniej kilka tygodni spędził w szpitalu, wszystko wskazywało na to, że wraca do siebie. Niestety po powrocie do domu jego stan zaczął się pogarszać i mimo interwencji ratowników, nie udało się go uratować.

Żona piosenkarza, Ewa Krawczyk, do tej pory bardzo odczuwa jego brak. Byli zżytym i zgodnym małżeństwem, o czym dowodzi prawie 40-letni staż. Kobieta bardzo rozpaczała po stracie męża i mimo upływu czasu nieustannie o nim myśli.

Ewa Krawczyk czuje obecność zmarłego męża w snach i trudnych chwilach

W najnowszej rozmowie z magazynem Viva! Ewa Krawczyk wspominała swojego męża. Zdradziła, że mężczyzna wciąż jest obecny w jej życiu. Nadal o nim myśli, a także spotyka go w snach.

(…) ostatnio często mi się śni. Po jego śmierci całkowicie zmieniłam swój stosunek do życia, stałam się lepszą osobą. Nadal jestem zakochana w swoim mężu, kocham go bardzo. Jeżeli gdzieś napisano jakąś nieprawdę, to nie chcę tego słyszeć, bo w moim sercu nie ma na nią miejsca – wyjawiła.

Mimo że od śmierci artysty minęło już dwa i pół roku, w przypadku jego żony czas nie uleczył ran.

Moje serce jest dalej krwawiące, rana się nie zabliźnia. Mam nadzieję, że to się kiedyś uspokoi. Na razie raczkuję w swoim życiu. Muszę nauczyć się żyć od nowa.

W dalszej części rozmowy, kobieta zdradziła, że odczuwa obecność męża w codziennym życiu. Przytoczyła przykład pewnej lampki w swoim domu, która nigdy się nie paliła.

Pierwszego listopada w nocy ta lampa się włączyła. Więc może to jest znak, że Krzysztof przyszedł do mnie? Bo wiedział, że takiego sposobu zaznaczenia jego obecności nie będę się bała – powiedziała.

To nie koniec sytuacji, w których zmarły mąż miał kontaktować się z Ewą Krawczyk. Kobieta wierzy, że czuwał nad nią i dzięki niemu uniknęła wypadku.

Była taka sytuacja, że zmieniałam pas na autostradzie. Zerknęłam w lusterko i moim zdaniem było wolne. Ale widziałam to tak, bo to był tak zwany punkt martwy. Czyli ten, w którym nie widzimy auta, ale ono tam jest. I nagle usłyszałam autentycznie głos Krzysztofa. Mówił: Ewa, szybko się odwróć. Ja się odwracam, a tam mam samochód obok siebie. Uchronił mnie od wypadku, dokładnie tak – opowiadała wdowa.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Lech Wałęsa - fot. Facebook @LechWałęsa

Lech Wałęsa wciąż jest w szpitalu. Teraz zdradził, co chce zrobić zaraz po wyjściu z placówki. „Chcę zobaczyć KLĘSKĘ”

fot. YouTube screenshot @NEXTFILMPL

„Chłopi” mają szansę na OSCARA! Polska produkcja została zgłoszona do aż sześciu kategorii. Jakich?