w

Krzysztof Ibisz poprowadził z synem koncert! 22-latek to niezły przystojniak. Podobny do taty?

Krzysztof Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz bardzo chroni prywatność swoich bliskich, jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek. W miniony weekend poprowadził z synem koncert fundacji Polsat. Maksymilian to niezły przystojniak. Podobni?

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Na początku kariery współpracował z Telewizją Polską, jednak z biegiem czasu postanowił przejść do Polsatu, w którym jest prawdziwą gwiazdą. Od kilku lat prowadzi Taniec z gwiazdami oraz największe wydarzenia organizowane przez stację.

Celebryta budzi bardzo duże zainteresowanie zarówno wśród fanów, jak i mediów. Wszystko to dlatego, że mimo upływającego czasu, on zdaje się wyglądać lepiej niż 20 lat temu. Nic więc dziwnego, że przyciąga uwagę kobiet. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa — pierwsze z Anną Zejdler, z którą doczekał się syna, Maksymiliana, a drugie z Anną Nowak-Ibisz, która jest matką jego drugiej pociechy, Vincenta. W ubiegłym roku ożenił się z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, która małymi krokami przyzwyczaja się do życia w blasku fleszy.

Krzysztof Ibisz poprowadził z synem koncert

Choć Krzysztof jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na próżno szukać na jego profilu zdjęć z synami. Dokłada wszelkich starań, by chronić ich prywatność przed mediami, jednak najstarszy z nich ma już 22 lata i powoli zaczyna podążać śladami ojca. Maksymilian studiuje aktorstwo i pracuje nad własnymi projektami. Teraz miał okazję zasłynąć w mediach, ponieważ wraz z ojcem poprowadził koncert Fundacji Polsat.

Ibisz chętnie odsłania tajniki pracy prezentera przed swoimi fanami oraz prowadzi kursy, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem. Najwidoczniej także i synowi tłumaczy, jak zrobić karierę w telewizji, ponieważ przy okazji ostatniego wydarzenia 22-latek wypadł świetnie przed ogromną publicznością w Skierniewicach. Oczywiście nie obyło się bez wpadki, podczas której przedstawili Justynę Steczkowską, jako Patrycję Markowską, jednak czym byłby debiut bez choćby najmniejszego potknięcia.

Panowie chętnie pozowali razem na ściance i przez cały czas nie opuszczały ich dobre humory. Prezenter postanowił pochwalić się ich wspólną fotką na Instagramie, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się jego synowi. Młody mężczyzna jest szczupłej postury, ma ciemne oczy, nieco dłuższe włosy i promienny uśmiech. Co ciekawe, w ogóle nie widać po nim stremowania. Najwidoczniej odziedziczył po ojcu talent i na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Spójrzcie sami.

Dostrzegacie między nimi jakieś podobieństwa?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Wołodymyr Zełenski zwolnił szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy w Charkowie. Podał powód

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak, fot. AKPA

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się! Para zaapelowała do mediów. Co się stało?