w

Karolina Pisarek pochwaliła się nowym wozem. Co za cudo!

Fot. Instagram / Karolina Pisarek

Karolina Pisarek postanowiła sama sobie sprawić prezent na święta. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma dobry gust!

Uczestniczka Top Model, która zrobiła międzynarodową karierę, sprawiła sobie nie najtańszy prezent na święta. 24-letnia modelka kupiła samochód, którego wartość wynosi około miliona złotych!

Pochodząca ze Szczecina Karolina Pisarek najpierw wkręciła swoich fanów do zabawy. Napisała na Instagramie: – Zgadnijcie jaki model jest pod pokrowcem, a ja za 2 godziny udostępnię video jak ,rozpakowuje’ swój prezent 😍 zobaczymy, kto zgadnie 🤭🤩

Can you dream? Dream to the fullest! – właśnie Karolina rozpoczęła kolejny, na którym zaprezentowała fanom, co za samochód kryje się pod czerwoną płachtą.

Następnie dodała: – Jako mała dziewczynka, grająca w gry komputerowe z kuzynami zazwyczaj były to gry takie jak np. Need for Speed. Zawsze wybierałam jeden model auta- była to R8. To właśnie o niej marzyłam, jako o moim samochodzie. Kto by pomyślał, że moje życie się tak potoczy i dziś- jestem w stanie spełnić swoje kolejne marzenie z dzieciństwa.

Fani natychmiast pośpieszyli z gratulacjami świetnego wyboru!

  • Gratki kochana! Grinch
  • Omg!😍 Rakieta
  • Piękne auto! Pasuje do Ciebie @karolina_pisarek
  • Gratulacje, ogromne ❤️ Zasłużone 🔥

Jak się Wam podoba nowe auto Karoliny? Naszym zdaniem Audi R8 to doskonały wybór! Życzymy Karolinie wielu szczęśliwych i bezpiecznych kilometrów za kierownicą tego potwora!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Maja Bohosiewicz w pięknej czerwonej bieliźnie. Fani zbierają szczęki z podłogi

Maja Bohosiewicz urządza święta w Dubaju. Pochwaliła się choinką!