w

Karolina Pisarek świętowała rocznicę ślubu. Para uczciła rok razem w nietypowy sposób. „Było fajnie, tak na luzie”

Karolina Pisarek, Roger Salla- fot. Instagram @karolina_pisarek
Karolina Pisarek, Roger Salla- fot. Instagram @karolina_pisarek

Katarzyna Pisarek w końcu znalazła prawdziwą miłość. Modelka od roku jest mężatką i właśnie świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Para obchodziła ją w bardzo nietypowy sposób.

Karolina Pisarek jest znaną celebrytką. Sławę zyskała dzięki uczestnictwu w programie Top Model. Można było ją także zobaczyć w Ameryka Express, Dancing with th Stars. Taniec z gwiazdami czy Twoja twarz brzmi znajomo. Od tego czasu jednak w życiu modelki wiele się pozmieniało.

Gwiazda wcześniej nie miała szczęścia w miłości. Przez pewien czas była w związku z kucharzem Damianem Kordasem, potem z kolegą z branży Danielem Matsunagą i kierowcą rajdowym Jaime Camarą. Jednak żaden związek nie przetrwał próby czasu. W końcu znalazła szczęście u boku polskiego przedsiębiorcy.

Karolina Pisarek, Roger Salla- fot. Instagram @karolina_pisarek
Karolina Pisarek, Roger Salla- fot. Instagram @karolina_pisarek

Katarzyna Pisarek świętuje rocznicę ślubu

Modelka w 2021 roku zaręczyła się z Rogerem Sallą. Para pobrała się rok później. Ich przygotowania do ślubu mogli obserwować fani i widzowie telewizji, ponieważ celebrytka relacjonowała to w programie Dzień dobry TVN, gdzie prowadziła cykl reportaży Pisarek mówi tak. Ostatnio para obchodziła swój pierwszy rok pożycia małżeńskiego.

Na pierwszą rocznicę pojechaliśmy do McDonalda. Naprawdę! Pojechaliśmy tam na kolację i było fajnie, tak na luzie. Zdarza mi się jeść fast-foody, też jestem człowiekiem. Na co dzień dbam o zdrowie i pilnuję diety, ale bywają dni, że po prostu sobie cheatuję. To jest zdrowe dla głowy – powiedziała Plotkowi.

Para zdecydowała się świętować w nietypowy sposób, ponieważ wybrała się do popularnej sieci fast-foodów, a nie jak możnaby się spodziewać na romantyczną kolację przy świecach. To dość nietypowy sposób na celebrowanie pierwszej rocznicy ślubu.

Jak Wy chcielibyście spędzić taką okazję?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sinead O'Connor - fot. screenshot Youtube @officialsinead

Sinead O’connor nie żyje! To ona śpiewała „Nothing Compares 2 U”.Irlandzka artystka miła 56 lat

Travis Scott - fot. Youtube @CTHaGod

Fan SPRZEDAŁ DOM, żeby uczestniczyć w koncercie Travisa Scotta. Show zostało odwołane w ostatniej chwili. Powód jest zaskakujący