w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Karol Strasburger opowiada o wychowywaniu dziecka w późnym wieku i o blisko 40 lat młodszej żonie: „Dopiero teraz czuje się młody”

fot. Instagram screenshot

Karol Strasburger wyznał, jak radzi sobie z późnym ojcostwem i opowiedział o związku z młodszą o 37 lat Małgosią Weremczuk. Dał też parę rad osobom szukającym młodszego partnera. Co sądzicie o wychowywaniu dziecka w późnym wieku?

Urodzony w 1947 r. Karol Strasburger jest zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych polskich prezenterów. Pomimo wieku, Strasburger wciąż jest aktywny zawodowo oraz wychowuje małe dziecko.

Na premierze filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, w którym Strasburger gra jedną z ról, prezenter udzielił wywiadu dla „Pudelka”. Gospodarz „Familiady” opowiedział o znacznych zmianach, które zaszły w jego życiu prywatnym na przestrzeni ostatnich paru lat.

Strasburger w 2019 roku ożenił się z Małgorzatą Weremczuk i w tym samym roku na świat przyszła ich córeczka Laura. Prezenter po raz pierwszy ojcem został w wieku 72 lat, co oczywiście niesie za sobą pewne konsekwencje. Karol przyznał, iż nie spodziewał się, że będzie tatą.

– „Jest to dowód tego, że zawsze mamy coś przed sobą. Kwestia jest tylko w naszej głowie (…). Nie myślałem o tym, że jeszcze będę panem młodym, a już na pewno nie myślałem, że będę ojcem małej córeczki” – przyznaje.

74-latek opowiedział o wątpliwościach dotyczących późnego ojcostwa.

– „Ja nie znałem swoich reakcji na bezsenne noce, na mleczko, karmienia, na zawołanie o pieluchy i tym podobne atrakcje. Wydawało mi się, że będę reagował średnio dobrze, ale jak ma się swoje dziecko, to te rzeczy przestają mieć znaczenie” – zapewnia.

Aktor dodał, że dopiero teraz ma czas na dziecko, i że czuje się młody.

Strasburger postanowił też dać radę osobom marzącym o młodszym partnerze lub panterce. Aktor ponadto wyznał, że w związku z Małgosią nie kierował się jej wiekiem.

– „Żeby nie starali się być innymi, niż są. Żeby nie udawali młodszych, bardziej bogatych. Nie zdobywałem Małgosi na siłę. Nie traktuję tego, że młodsza ode mnie dziewczyna to jest jakiś zbawienie, ja to traktuje bardzo partnersko” – zdradza.

Co sądzicie o wychowywaniu dzieci w późnym wieku?

Źródła: Pudelek ; Instagram – karolstrasburger.official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anita Werner zaliczyła wpadkę na antenie. „Jak krew na fartuchu rzeźnika”

Dezerter napisał list z żądaniami do Ministra Obrony Narodowej. Stawia warunki i prosi o… wypłatę!