w

Julia Wieniawa zawarła świetną umowę. Zarobi krocie z butikiem dla milionerów

Fot. Julia Wieniawa / Instagram

Julia Wieniawa sprawnie radzi sobie w zarabianiu pieniędzy. Wygląda na to, że aktorstwo wkrótce będzie dla niej tylko dodatkiem.

Aktorka, piosenkarka, a nawet bizneswoman w jednej skórze. Jak na 23 wiosny na karku dorobek ten wygląda bardzo przyzwoicie. Julka regularnie pojawia się w nowych filmach na dużym ekranie, a także pracuje nad kolejnymi singlami.

Poza karierą artystyczną rozwija również swój biznes. Niektórzy z was pewnie zastanawiają się po co, skoro aktorzy wcale najgorzej nie zarabiają. Wieniawa jakiś czas temu wyjaśniła tę kwestię dla portalu WP.

– Aktorstwo i muzyka oczywiście, ale głównie aktorstwo, zawsze było moją taką największą pasją. I ja to zawsze robiłam tylko z serca, z tego, że to kocham i chcę robić fajne projekty. Teraz robię trzy filmy, kilka seriali i wiele takich projektów wartościowych, na których – szczerze? – naprawdę nie zarabiam nie wiadomo jak wiele, bo polska branża filmowa, a hollywoodzka to są w ogóle dwie kompletnie inne rzeczy. Ale mi to nie przeszkadza, bo robię to dla siebie, a zarabiam gdzie indziej.

W związku z tym Julia konsekwentnie rozwija sprzedaż swoich ubrań do jogi. Dotychczas można było je zakupić wyłącznie przez Internet bezpośrednio na stronie internetowej należącej do aktorki. Julia postawiła jednak kolejny krok, który zapewne zagwarantuje jej niezły zastrzyk gotówki.

Wieniawa porozumiała się z prestiżowym butikiem, w którym zakupy robią najbogatsze osoby w Polsce. Właśnie tam od 11 lutego będzie dostępna również jej kolekcja. Jak donosi Super Express, ceny wcale nie będą bardzo wygórowane i będą wahać się w granicach 200-300 zł.

Według nieoficjalnych doniesień dziennikarzy Julka dzięki temu zarobi dodatkowo nawet 250 tys. zł w ciągu roku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Żona Dawida Kubackiego odcina się Jackowi Kurskiemu po wpisie o skokach narciarskich.

Zaskakujące wyznanie Dody: „Widzicie nieszczęśliwą, zagubioną , wystraszoną i samotną osobę”