w ,

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Żona Dawida Kubackiego odcina się Jackowi Kurskiemu po wpisie o skokach narciarskich.

fot. Dawid i Marta Kubaccy oraz Jacek Kurski / Instagram & YouTube

Marcie Kubackiej nie spodobał się ostatni wpis Jacka Kurskiego związany z wygraniem medalu przez jej męża Dawida Kubackiego. Do dyskusji włączyła się także Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha. Kurski przesadził?

Od kilku dni trwają tegoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Mimo pewnych kontrowersji związanych z surowymi restrykcjami spowodowanymi koronawirusem i codziennymi testami, a także jedzeniem na izolacji, igrzyska odbywają się bez większych przeszkód.

Zobacz też: Natalia Czerwonka pokazała jedzenie na igrzyskach. Medalistka z Soczi chce już wracać do domu [ZDJĘCIA]

We wczorajszych zmaganiach skoczków narciarskich na medal spisał się Dawid Kubacki. Polak wywalczył brąz, czym zapewnił rodakom niemały powód do dumy. Radosną atmosferę nieco zmącił jednak wywód Jacka Kurskiego, który przypisał sobie sukces Dawida.

– „Sami Państwo widzieli co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski! 2 Polaków w szóstce, 4 w rundzie finałowej. Brawo polscy skoczkowie, brawo Dawid Kubacki! Bądźmy razem z TVP” – napisał na Twitterze.

W ostatnim czasie większość konkursów narciarskich emitowanych było przez należący do Grupy Discovery TVN. Zbiegiem okoliczności, w tym okresie polscy skoczkowie nie odnosili sukcesów, co według Kurskiego było związane z emitującą stacją.

W podobnym do Kurskiego tonie wypowiedzieli się też dziennikarze TVP Maciej Kurzajewski oraz Przemysław Babiarz. Wypowiedzi te nie przypadły do gustu fanom, a wśród niezadowolonych osób znalazła się żona polskiego medalisty – Marta Kubacka.

Na Twitterze jasno wyraziła swoje zdanie i dała do zrozumienia, że sukcesy męża nie zależą od stacji, która emituje konkurs skoków.

– „Mój osobisty mąż zdobył IO tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi którzy (może nie wszyscy- nie wiem) nie patrzą na to gdzie była transmisja. Tak myślę ja – Jego osobista żona” – odgryzła się Marta.

W odpowiedzi na wpis Kurskiego wypowiedziała się też żona Kamila Stocha – Ewa Bilan-Stoch, która jest menadżerką Dawida Kubackiego.

– „Dawid od kilku lat jest ambasadorem stacji Eurosport i w ich transmisji też zdobył dziś medal. Może po prostu cieszmy się bez podtekstów” – napisała.

Myślicie, że Kurski nadal będzie przypisywał sobie sukcesy polskich sportowców?

Źródło: Twitter – KurskiPL ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magdalena Stępień broni się przed KRYTYKĄ zbiórki: „Jeśli mój syn umrze, to będzie TWOJA WINA”

Julia Wieniawa zawarła świetną umowę. Zarobi krocie z butikiem dla milionerów