w

Jason Momoa kiepsko radzi sobie przez rozwód? „Nie mam teraz nawet domu”. Tak gwiazdor żyje po rozstaniu

Jason Momoa - fot. screenshot Youtube @TheLateLateShow
Jason Momoa - fot. screenshot Youtube @TheLateLateShow

Jason Momoa jest jednym z najpopularniejszych zagranicznych aktorów. W życiu prywatnym jednak boryka się od pewnego czasu z kryzysem. Wszystko przez rozstanie z wieloletnią partnerką.

Jason Momoa jest dobrze znany ze srebrnego ekranu. Rozpoznawalność zawdzięcza nie tylko umiejętnościom aktorskim, ale i szczególnemu wyglądowi. Jego charakterystycznymi cechami są muskularna sylwetka, gęsty zarost i długie loki. Gwiazdor urodził się na Hawajach, ale korzenie ma bardzo mieszane – hawajsko-niemiecko-irlandzko-indiańskie.

Dziś znany jest z takich produkcji, jak Conan Barbarzyńca 3D, Aquaman, Diuna, Szybcy i wściekli 10 czy Gra o Tron. Prywatnie też uchodził za dobry materiał na męża. Przez kilkanaście lat był w związku z aktorką Lisą Bonet. Para zaczęła spotykać się w 2005 roku. W 2017 roku podpisali akt małżeński. Doczekali się dwójki dzieci — syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha i córki Loli Iolani. Okazuje się, że ich związek jednak nie przetrwał próby czasu, a gwiazdor przeżywa to na swój sposób.

Jason Momoa, Lisa Bonet - fot. screenshot Youtube @NickiSwift
Jason Momoa, Lisa Bonet – fot. screenshot Youtube @NickiSwift

Jason Momoa tak radzi sobie po rozstaniu

Plotki o problemach w związku aktora krążyły już dawno. Jednak para wydawała się tworzyć szczęśliwe małżeństwo i chętnie pokazywali się razem. Doniesienia okazały się jednak ostatecznie prawdą, gdy aktorska para ogłosiła rozstanie dwa lata temu. Od tego czasu żyją w separacji, czekając na finał sprawy rozwodowej. Okazuje się, że Momoa znalazł swój sposób na radzenie sobie z rozpadem małżeństwa.

Nie mam obecnie mieszkania, ale nie jestem bezdomny — wyznał w wywiadzie dla magazynu People.

Aktor nie ma obecnie ani mieszkania, ani domu. Przyznał, że na chwilę obecną mieszka w przyczepie na planach filmowych. Podróże i praca stały się jego formą ucieczki od problemów i radzenia sobie z rozstaniem po 16 latach związku. Gwiazdor dopiero co grał w kontynuacji Aquamana, a teraz skupia się na serialu dokumentalnym On The Roam. Kontynuuje także pracę jako jeden z bohaterów Diuna: Część druga.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Doda, Ewa Drzyzga - fot. screenshot Instagram @dodaqueen, @ewa_drzyzga

Doda znowu nie wytrzymała. Konflikt z prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Panie pokłóciły się o macierzyństwo. „O, zaczyna się”

Jakub Rzeźniczak - fot. screenshot Youtube @zurnalistapl

Zła passa Jakuba Rzeźniczaka trwa. Piłkarz WYLECIAŁ z klubu! Sportowiec komentuje: „Sprawa była niezwykle napięta”