w

Związek Jasona Momoy i Lisy Bonet to PRZESZŁOŚĆ! Para rozstała się po 16 latach

fot. Instagram screenshot

Takie rozstania zawsze budzą w nas poczucie współczucia. W końcu Jason Momoa i Lisa Bonet spotykali się od przeszło 16 lat i byli uważani za jedną z najlepiej dobranych par w show biznesie. Po kilku latach od zawarcia sakramentalnego związku, para postanowiła jednak wziąć rozwód. Jakie są powody rozstania?

Związek Lisy Bonet i Jasona Momoy zawsze wzbudzał wielkie zainteresowanie. Para znała się od 16 lat, wszak pierwsze spotkania miały miejsce jeszcze w 2005 roku. Poznali się ponoć w klubie jazzowym. Co ciekawe, to Bonet była starsza w tej relacji i to aż o 12 lat, co budziło spore emocje wśród Hollywoodzkich krytyków.

Dzisiaj gwiazdy show-biznesu często biorą śluby nawet po niecałym roku znajomości. W przypadku Momoy i Bonet sakramentalne powiedzenie sobie „tak” nie nastąpiło wcale tak szybko. Można wręcz powiedzieć, że bardzo późno, bo dopiero w listopadzie 2017 roku, a więc po 12 latach związku. Na samym małżeństwie oczywiście się nie zakończyło, ponieważ para doczekała się dwójki dzieci, których imiona są następujące: Lola lolani Momoa (córka, 14 lat) oraz Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa (syn, 13 lat).

42-latek słynie przede wszystkim z udziału w takich produkcjach, jak Gra o Tron, Aquaman, Diuna czy Sweet Girl. Z kolei Bonet jest byłą małżonką Lenny’ego Kravitza. Występowała chociażby w Harry Angel czy Bill Cosby Show.

Czuliśmy ucisk i zmiany w tych niestabilnych czasach. Nadchodzi rewolucja, a nasza rodzina nie jest wyjątkiem. Chcielibyśmy się podzielić rodzinnymi wiadomościami. Nasze drogi w małżeństwie się rozeszły. Nie dzielimy się tą informacją dlatego, że jest ona warta opublikowania, ale dlatego, że idziemy przez życie z uczciwością i godnością. Nasza miłość nadal trwa, rozwija się w sposób, w jaki chce być znana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być sobą i uczyć się, kim chcemy zostać. Uczymy nasze dzieci, jakie są możliwości. Niech miłość zwycięży

– to właśnie z tych słów na Instagramie Momoy dowiedzieliśmy się, że nastał kres małżeństwa.

fot. Instagram / prideofgypsies

Źródło: Instagram / prideofgypsies & officiallisabonet

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kendall Jenner przyszła niemal nago na ślub przyjaciółki. Teraz tłumaczy się z wyboru kontrowersyjnej kreacji

Nie żyje znany polski raper. Miał tylko 39 lat