w

Kendall Jenner przyszła niemal nago na ślub przyjaciółki. Teraz tłumaczy się z wyboru kontrowersyjnej kreacji

fot. Instagram screenshot

Ubrana w odważną kreację Kendall Jenner niedawno wybrała się na ślub przyjaciółki. Sukienka, którą wybrała modelka, wzbudziła pewne kontrowersje. Zdaniem części fanów Kendall przyćmiła pannę młodą. Teraz sama Jenner odpowiada na słowa hejterów. Uważacie, że wypada się tak ubrać na ślub?

Kendall Jenner ma zaledwie 26 lat, ale jest jedną z topowych modelek. Kendall jest też jedną z najpopularniejszych influencerek na świecie. Na Instagramie zajmuje wysokie, 11 miejsce, pod względem ilości obserwujących – zebrała sobie aż 212 milionów fanów.

Kendall Jenner w odważnej kreacji na ślubie

W listopadzie Kendall Jenner razem z Hailey Bieber i Bellą Gadid pojawiła się na ślubie swojej przyjaciółki Lauren Perez w Miami.

Dopiero ostatnio Lauren pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z ceremonii, na których nie zabrakło Kendall. Jej sukienka nie do końca przypadła do gustu internautom, którzy określali wybór jako niestosowny do okazji.

Pod zdjęciem Lauren wyłączyła możliwość komentowania, zapewne przez komentarze dotyczące stroju Kendall.

Tego dnia modelka założyła mocno wyciętą suknię marki Mônot. Jej biust i brzuch zakrywały jedynie małe, czarne paski materiału. Kendall ściągała spojrzenia gości oraz paparazzi, a także internautów. Po ceremonii Jenner została oskarżona o brak wyczucia i klasy, a także zaćmienie panny młodej, która w tym dniu powinna być w centrum uwagi.

Za wybór odsłaniającej sukni na dostojną uroczystość, w mediach społecznościowych modelka została okrzyknięta „niegrzeczną” i „bez szacunku”.

Sprawę skomentowała sama Lauren Perez, która po wylewającym się na Kendall hejcie stanęła w obronie koleżanki. Lauren zaznaczyła, że jej zdaniem Kendall wyglądała olśniewająco.

– „Kocham tę stylówkę” – napisała Perez.

Po pewnym czasie od wesela milczenie przerwała też sama Kendall, która postanowiła odpowiedzieć hejterom i na swoją obronę wyznała, że pytała się wcześniej o zgodę i Lauren nie miała nic przeciwko.

– „Oczywiście, pytałam wcześniej o zgodę” – rzuciła krótko Jenner.

Mimo zgody Lauren, myślicie, że Kendall wypadało się tak ubrać?

Źródła: People ; Buzzfeed ; Instagram – kendalljenner & laurenperez

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dariusz Opozda pozywa Antka Królikowskiego. Wiemy, o co oskarża zięcia!

Związek Jasona Momoy i Lisy Bonet to PRZESZŁOŚĆ! Para rozstała się po 16 latach