w

Jacek Rozenek jest ZAKOCHANY! Nowa partnerka wybrała się z nim na spotkanie autorskie. „Są ze sobą szczęśliwi”

Jacek Rozenek - fot. Kurnikowski/AKPA
Jacek Rozenek - fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Rozenek długo był singlem, lecz teraz wszystko wskazuje na to, że jest zakochany! Ostatnio w towarzystwie tajemniczej kobiety pojawił się na spotkaniu aktorskim, a osoba z jego otoczenia zdradziła tabloidowi, kim jest piękność, która skradła serce aktora.

Jacek Rozenek to popularny aktor, który w przeszłości odnosił liczne sukcesy zawodowe. Siłą rzeczy zaczęły interesować się nim media, które bacznie przyglądały się jego poczynaniom i życiu prywatnemu. W przeszłości związany był z Katarzyną Litwiniak, z którą doczekała się syna, Adriana. Gdy na jego drodze stanęła piękna Małgorzata Kostrzewska (dziś Rozenek-Majdan), stracił dla niej głowę i po raz drugi się ożenił. Małżonkowie doczekali się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Z racji tego, że żona aktora także stała się osobą medialną, regularnie gościli na pierwszych stronach gazet.

Związek Rozenków nie przetrwał próby czasu. W kwietniu 2013 roku wzięli rozwód i Małgorzata zaczęła układać sobie życie z Radosławem Majdanem. Jacek z kolei zaczął spotykać się z Roksaną Gąską, z którą nawet udzielił wspólnego wywiadu dla Gali. Niestety krótko po tym ich relacja się rozpadła, a on ponownie został singlem.

Jacek Rozenek ma nową partnerkę

Życie nie oszczędzało aktora. W styczniu 2019 dowiedział się, że ma poważne problemy z sercem, a w maju tego samego roku przeszedł udar mózgu. Długo walczył o to, by powrócić do pełni sił, a przy tym borykał się z poważnymi problemami finansowymi. W tamtym czasie życie uczuciowe zeszło na boczny tor, bo w pierwszej kolejności musiał zadbać o siebie.

Na szczęście ma to już za sobą i teraz w pełni może cieszyć się drugą szansą od losu. Wrócił do aktorstwa i teraz regularnie pojawia się w Barwach szczęścia oraz na deskach teatru. Oprócz tego napisał książkę, pt. Padnij. Powstań. Życie po udarze, z którą podróżuje po całej Polsce. Teraz wyszło na jaw, że w jego życiu pojawiła się kobieta, która skradła jego serce. Ostatnio wybrała się z nim i Sergiuszem Pinkwartem na spotkanie z czytelnikami w Koluszkach.

Pojawili się we dwoje na spotkaniu Jacka Rozenka z czytelnikami Biblioteki Miejskiej w Koluszkach. Przyjechali razem, ona była cały czas blisko aktora, wspierała go podczas wystąpień, łapała świetny kontakt z organizatorami i fanami, którzy przychodzili z nim porozmawiać. On spoglądał na nią z dumą i chętnie pozowali razem do zdjęć — powiedziała Pudelkowi osoba obecna na tym spotkaniu.

Co wiemy o jego ukochanej?

Kim jest nowa partnerka Jacka Rozenka?

Być może doświadczenia z przeszłości skłoniły Rozenka do tego, by póki co nie informować o nowym związku. Wpływ na to mógł mieć również fakt, że jego wybranka nie jest osobą medialną. Jak ustalił Pudelek, pracuje w branży beauty, a oprócz tego angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Informatorka portalu zdradziła, że świetnie im się układa, a ich relacja oparta jest na szczerym uczuciu, a nie interesowności.

Są ze sobą szczęśliwi, łączy ich nić porozumienia. Partnerka często wspiera go w jego projektach i podróżach po Polsce. Bardzo zaangażowała się w promocję książki Jacka „Padnij, powstań! Życie po udarze”, bo wie, jak dzielenie się swoim doświadczeniem i pomaganie ludziom w tej chorobie jest dla niego ważne. A ona jest kobietą, która nie chce od niego tylko brać, bo sama zapracowała na swoją pozycję i sukcesy. Woli dawać mu swoją uwagę, czułość i wsparcie — portal cytuje wypowiedź źródła.

Faktycznie, kilka dni temu aktor pochwalił się na Facebooku fotorelacją ze spotkania z fanami. Na jednym ze zdjęć widzimy go w towarzystwie Sergiusza i pięknej kobiety. Mało tego, już w lipcu pojawili się razem na zawodach wędkarskich aktorów i muzyków — Grube ryby. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo szczęścia i miłości!

Jacek Rozenek - fot. Gałązka/AKPA
Jacek Rozenek – fot. Gałązka/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Ćwiertnia - fot. Instagram @krzysztof.hotelparadise7

Krzysztof z „Hotelu Paradise” po programie oświadczył się nowej dziewczynie! Znali się tylko kilka miesięcy. „Wytatuowaliśmy nasze imiona, przekłuliśmy sutki”

Kirsty, Katey, Dan - fot. Instagram @kateyanddan

Po weselu zaprosiła druhnę na NOC POŚLUBNĄ! Pan młody zapewnia: „Niezapomniane przeżycie”