w

Po weselu zaprosiła druhnę na NOC POŚLUBNĄ! Pan młody zapewnia: „Niezapomniane przeżycie”

Kirsty, Katey, Dan - fot. Instagram @kateyanddan
Kirsty, Katey, Dan - fot. Instagram @kateyanddan

Katey i Dan to małżeństwo dwudziestokilkulatków, które niedawno wzięło ślub. Ich relacja od dawna nie należy do typowych, więc taka też była ich noc poślubna. Po zakończonej imprezie panna młoda zaprosiła do sypialni… druhnę.

Swingersi to społeczność, która praktykuje otwarte związki seksualne i emocjonalne, charakteryzujące się wymianą partnerów w ramach zgody obu stron. Istnieje wiele mitów i stereotypów związanych z tym stylem życia, ale warto podkreślić, że dla wielu osób swinging to świadomy wybór, oparty na zasadzie uczciwości, komunikacji i zaufania między partnerami. To nie tylko wymiana partnerów seksualnych, ale także szansa na rozwijanie relacji, budowanie więzi społecznych i doświadczanie różnorodności w ramach bezpiecznego i zaufanego otoczenia.

W sieci coraz więcej par obierających taki styl życia otwarcie mówi o swoich doświadczeniach. Przykładem jest chociażby tiktokerka Madi Brooks, która nie ukrywa, że dzieli się mężem z mamą i siostrą. Teraz głośno odważyli się opowiedzieć o tym Katey i Dan z Wielkiej Brytanii. Niedawno pojawili się w programie Love Don’t Judge, w którym odsłonili kulisy nocy poślubnej.

Katey i Dan spędzili noc poślubną z druhną

26-letnia Katey i 25-letni Dan niedawno zdecydowali się wziąć ślub. Kilka lat temu mężczyzna nieoczekiwanie zaproponował partnerce, by zaczęli sypiać również z innymi osobami. Jego marzeniem było zobaczyć ukochaną z innymi mężczyznami. Na początku ten pomysł wprawił ją w osłupienie, ale po dłuższym zastanowieniu przystała na jego propozycję i dziś otwarcie mówi, że nie wyobraża sobie, by ich związek wyglądał inaczej.

Na przestrzeni tych kilku lat swojej przygody poznali wielu innych swingersów. Najbardziej jednak zbliżyli się do Kirsty i Toma, z którymi często się spotykają i wymieniają partnerami. Plusem w ich relacji jest to, że świetnie się ze sobą dogadują. Katey postanowiła więc poprosić ją, by została jej druhną. Zgodziła się bez zawahania.

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. We wrześniu 2023 roku, po sześciu latach związku, Katey i Dan wzięli ślub. W programie Love Don’t Judge wyznali, że po zakończonej imprezie, postanowili zaprosić druhnę do swojej sypialni.

Zabraliśmy jedną z moich druhen do naszej sypialni. Wypiliśmy kilka drinków i skończyliśmy z nią w trójkącie. Było naprawdę fajnie. To jedna z moich najlepszych przyjaciółek, więc czułam się bardzo komfortowo — cytuje wypowiedź 26-latki portal nypost.com.

Świeżo upieczony mąż był nader ukontentowany takim obrotem spraw:

Zrobiliśmy to w tak wyjątkowym dniu. Niezapomniane przeżycie — skwitował.

Nie wszyscy jednak rozumieją, dlaczego Katey i Dan podążają tą drogą. Doszło nawet do tego, że rodzina zerwała z panną młodą kontakt i nie pojawiła się na jej ślubie.

Moja rodzina nie zgadza się z tym, co robię. Uważają, że to obrzydliwe. Z tego powodu ze mną nie rozmawiają — poskarżyła się.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jacek Rozenek - fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Rozenek jest ZAKOCHANY! Nowa partnerka wybrała się z nim na spotkanie autorskie. „Są ze sobą szczęśliwi”

11 listopada 2023, numerologia

11 Listopada 2023: Magiczna symetria ducha, historii i numerologii. Tego dnia bądź gotowy na wyjątkowe doznania duchowe