w

Internet wrze po koncercie „Murem za polskim mundurem”

Fot. YouTube / Screenshot

Koncert „Murem za polskim mundurem” zdaniem jednych okazał się gigantycznym sukcesem, a innych, kompletną klapą.

W weekend odbył się koncert, który przede wszystkim miał wesprzeć żołnierzy i funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy z Białorusią. Dla wielu internautów była to jednak tylko zwykła szopka niegodna służb mundurowych.

Organizatorami wydarzenia była Telewizja Polska i Ministerstwa Obrony Narodowej. Koncert odbył się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Na scenie można było jednak usłyszeć piosenki dalekie od tych, które możemy kojarzyć z wojskiem.

Wśród gwiazd znaleźli się Polscy, ale i zagraniczni artyści. Wystąpili Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Elwira Mejk z Trubadurami, Oceana, Captain Jacka, No Mercy czy Lou Bega.

Niepochlebne komentarze

Wiele osób spodziewało się jednak zupełnie czegoś innego po tym koncercie niż celebrytów przebranych za wojskowych i śpiewających swoje hity. Koncert godny sylwestra niespecjalnie kojarzył się z obecną sytuacją na granicy, na której dochodzi do wielu ludzkich tragedii. Poniżej kilka komentarzy, które pojawiły się na fanpage’u TVP Info pod postem o koncercie.

  • „Wyjątkowe badziewie. Naszym żołnierzom zafundowano wyjątkowy chłam.”
  • „Esencja czarnego humoru. To tak jak na tytaniku, okręt tonie a orkiestra gra”
  • „Co za ponura groteska.”
  • „Lepiej było przeznaczyć pieniądze z tej szopki dla naszych strażników granicznych. Idą święta, ich rodziny miałyby przynajmniej pożytek, a tak tylko propagandę zasiano.. „
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Joanna Przetakiewicz pozowała na pięknym czerwonym Porsche. Piękna sesja!

Cezary pazura to polski Arnold Schwarzenegger? Fani zachwyceni formą aktora!