w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Internauta przyznał, że jest zniesmaczony „obwisłym, za tłustym biuścikiem” Anny Muchy. Dosadna riposta aktorki zwala z nóg

Anna Mucha, fot. Instagram @taannamucha
Anna Mucha, fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha chętnie relacjonuje w sieci przebieg swojego dnia. Ostatnio pochwaliła się, że przygotowuje domowe lody. Nagranie, a dokładniej biust aktorki, nie spodobał się jednemu internaucie. Chyba nie spodziewał się, że zostanie aż tak zripostowany.

Anna Mucha jest niezwykle urodziwą kobietą, co skrupulatnie wykorzystuje. Na Instagramie chętnie udostępnia fotki w negliżu, którymi rozpala wyobraźnię internautów do czerwoności. Nie trzeba daleko szukać. Zaledwie kilka dni temu pochwaliła się kadrami z wypadu na Mazury, na których mogliśmy zobaczyć, jak opala się topless. Krągłe pośladki i zgrabne nogi zdominowały pierwszy plan.

Anna Mucha odpowiada na krytykę swojego biustu

Mucha lubi podgrzewać atmosferę, nawet przy tak prostej czynności, jak robienie domowych lodów. W jednej z ostatnich relacji na Instagramie zmysłowo oblizywała miseczkę oraz bawiła się śmietaną w taki sposób, że serca fanów z pewnością zabiły szybciej.

Jestem masełkiem i śmietaną. Robię teraz lody, na oko, nie podaję przepisu, bo robię je pierwszy raz. Okazuje się, że ja bardzo lubię śmietanę. Mmm, tłuszczyk. Piep*rzyć wagę — mówiła na krótkim wideo.

Uwagę przyciągał też biust aktorki, który niejako zdominował nagranie. Aktorka miała głęboki dekolt i nie sposób było nie zwrócić na niego uwagi. To szczególnie nie spodobało się jednemu z widzów, który postanowił wysłać jej wiadomość prywatną z radą, by go schowała.

Nie masełkiem, tylko obwisłym, za tłustym biuścikiem. Epatowanie tym jest niesmaczne — czytamy na udostępnionym przez nią screenshocie.

Gwiazda M jak miłość nie pozostała obojętna na tę krytykę i dosadnie odpowiedziała nadawcy na forum publicznym.

 Ja mam może i luźne cycki, ale ktoś tu ma spiętą d*pę! – napisała.

Z pewnością autor wiadomości nie spodziewał się takiej reakcji. Choć najwidoczniej Anna nie uważa noszenia głębokich dekoltów za coś zdrożnego, wielu internautów zarzuciło jej, że faktycznie może pokazuje go za często. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej i dajcie znać w komentarzach, co o tym sądzicie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Groźny wypadek pod Wyszkowem - fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Rozpędzonym busem wjechał w przydrożne drzewo. Na służby ratownicze czekał przerażający widok. Silnik wyrwało z ram!

Antek Królikowski wrócił na Instagram @Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski po długiej przerwie wrócił do social mediów. Na start przekazał świetne wieści!