w

Anna Mucha opala się topless na wyludnionych Mazurach. Fani zaniemówili z wrażenia: „boska figura”

Anna Mucha, fot. AKPA/Kurnikowski
Anna Mucha, fot. AKPA/Kurnikowski

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje topless. Odważna aktorka chwyta pierwsze promienie letniego słońca podczas wypadu na Mazury. Oj jest na co popatrzeć.

Anna Mucha na dużym ekranie debiutowała, mając zaledwie 9 lat. Wcieliła się wówczas w postać Sabinki w filmie Korczak Andrzeja Wajdy. Krótko po tym zaczęły napływać do niej kolejne propozycje, dzięki którym mogła rozwinąć skrzydła. Miała okazję grać w kilku spektaklach Teatru Telewizji, jednak żaden z nich nie przyniósł jej takiej popularności, jak M jak miłość.

Aktorka nie może narzekać zarówno na brak pracy, jak i szczęścia w życiu prywatnym. Ma za sobą nieudany związek z Kubą Wojewódzkim i Marcelem Sorą. Ten drugi jest ojcem jej dzieci — córki Stefanii i syna Teodora. Obecnie pozostaje w nieformalnym związku z Jakubem Wonsem.

Anna Mucha opala się topless

Mucha słynie z tego, że jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a niektóre jej publikacje wywołują w sieci spory szum. Z uwagi na to, że nie boi się pokazywać swoich kobiecych kształtów, na tegorocznej aukcji WOŚP można było wylicytować zdjęcie, na którym pozuje w objęciach tajemniczego mężczyzny. Kadr zdecydowanie można było zaliczyć do tych odważnych, ponieważ pokazała na nim niemal każdy skrawek swego ciała.

Z uwagi na to, że Anna czuje się doskonale z tym, jak wygląda, niestraszne jej pokazywanie się w bikini. Tym razem jednak poszła o krok dalej i przy okazji krótkiego wypadu na Mazury, pokazała, jak opala się topless.

Na pierwszym ujęciu możemy przyjrzeć się jej uśmiechniętej twarzy. Uwagę od razu przyciąga dekolt, który delikatnie osłoniła włosami. Drugi kadr jest już nieco odważniejszy. Trzeba przyznać, że od jej krągłych pośladków i wąskiej talii trudno oderwać wzrok.

Internauci wprost rozpływają się nad urodą serialowej Magdy Budzyńskiej. Tylu komplementów nie dostają nawet gwiazdy światowego formatu.

  • Anka nimfomanka. Wow, boska figura.
  • Jesteś piękną kobietą.
  • Jesteś niesamowita.
  • Piękny widoczek.
  • Ideolo.
  • Zgrabna pupa.

Oba zdjęcia znajdziecie poniżej. Trzeba przyznać, że Anna Mucha jest wyjątkowo piękną kobietą.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zamach terrorystyczny w Berlinie?! Przynajmniej jedna osoba nie żyje, wielu rannych po tym jak kierujący pojazdem wjechał w tłum ludzi!

Wierzył, że rytuały ochronią go przed śmiercią. Słynny szaman „Vakha” z grupy Wagnera zlikwidowany przez Ukraińców