w ,

Internauci wybrali pasek roku Wiadomości TVP. To hasło wygrało bezkonkurencyjnie!

fot. Kadr "Wiadomości" / Screenshot YouTube

Internauci wybrali najbardziej kuriozalne hasło roku 2021 „Wiadomości” w plebiscycie zorganizowanym przez fanpage „Oglądam 'Wiadomości’, bo nie stać mnie na dopalacze”. Konkurencja była zacięta!

Widzowie „Wiadomości” TVP dzielą się na dwie grupy – ludzi, dla których program jest głównym źródłem informacji, oraz tych, którzy „Wiadomości” oglądają dla… rozrywki. Nie da się ukryć, że TVP często przedstawia informacje w bardzo jednostronny sposób, a najbardziej widocznym przykładem są właśnie słynne „paski TVP”.

Internauci, którzy zbierają ulubione i najbardziej kuriozalne hasła, postanowili wybrać „Pasek 'Wiadomości’ roku 2021” w plebiscycie ogłoszonym przez fanpage dedykowany ukazywaniu „najciekawszych” fragmentów programu.

W minionym roku najczęstszymi bohaterami pasków TVP byli Donald Tusk i opozycja. Nie dziwi więc, że to do nich odnosi się większość finałowych haseł. Konkurencja była zacięta. Z „Wiadomości” można było się między innymi dowiedzieć, że:

Opozycja chciała popsuć Polakom święta„,

Tusk chciałby wrócić, ale nie umie„,

Lewacki faszyzm niszczy Polskę„,

Niemcy są zaniepokojeni polską konkurencją” – brzmiały niektóre z wyróżnionych pasków.

Wygrane hasło

Internauci najbardziej docenili wyemitowany 16 kwietnia w wydaniu prowadzonym przez Danutę Holecką pasek: Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców.

Jak brzmiała treść kryjąca się za hasłem?

Przedsiębiorcy z Niemiec znów narzekają na brak pracowników z Polski. Tamtejsi rolnicy skarżą się, że w rozpoczynającym się właśnie sezonie na szparagi – nie ma ich kto zbierać” – brzmiała wypowiedź Dominika Cierpioła, który twierdzi, że Polacy nie muszą już wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszej zapłaty.

W głosowaniu wzięło udział prawie 8 tys. internautów, a na zwycięski pasek głos oddało niemal 3,5 tys. osób.

Jaki był wasz ulubiony pasek? Zgadzacie się z wyborem?

Źródło: Facebook – Oglądam „Wiadomości”, bo nie stać mnie na dopalacze ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

(VIDEO) Zapadła ostateczna decyzja w sprawie gali Najmana! Burmistrz Wielunia odpowiedział na ofertę Stanowskiego: „Trzeba było tak od razu…”

Iga Świątek - fot. Instagram @igaswiatek

Iga Świątek za występ w Australian Open zgarnie WOREK PIENIĘDZY! Nie zgadniecie ile!