w

Internauci ostro skrytykowali Klaudię Halejcio. Zarzucono jej, że „wpędza nastolatki w kompleksy”! Gwiazda odpowiada

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i już nie raz naraziła się internautom. Tym razem jednak podpadła im na tyle, że wylała się na nią fala hejtu. Negatywnych komentarzy było tak dużo, że musiała zareagować. Co takiego zrobiła?

Klaudia Halejcio jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na szklanym ekranie debiutowała, gdy miała zaledwie cztery lata i od tamtego momentu raz na jakiś czas pojawia się w nowych produkcjach. Dużą popularność przyniosły jej role w takich serialach jak Złotopolscy, Pierwsza miłość, Przepis na życie i Hotel 52. Na dużym ekranie debiutowała dopiero w 2009 roku. Zagrała wówczas w filmie pt. Popiełuszko. Wolność jest w nas.

Celebrytka ograniczyła aktywność zawodową już kilka lat temu i obecnie spełnia się jako influencerka. W mediach społecznościowych publikuje zabawne filmy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Dzięki niebywałemu poczuciu humoru oraz dystansowi do siebie udało jej się zgromadzić ponad 700 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Niestety nie wszyscy są jej przychylni.

Internauci skrytykowali Klaudię Halejcio za to, że chce schudnąć

Nie wszystkim podoba się to, co Klaudia robi w social mediach. Celebrytka w krótkim czasie zorientowała się, że publikując regularnie zdjęcia i nagrania, może nieźle zarobić, a przy tym nie wymaga to od niej aż takiego wysiłku, jak np. praca na planie zdjęciowym. Obecnie reklamuje na Instagramie produkty różnych marek, a za każde lokowanie produktu zgarnia niezłą sumkę. Choć często spotyka się to z krytyką, internauci nie sprawiają wrażenia zniechęconych i są bardzo aktywni pod udostępnianymi przez nią postami.

Ostatnio musiała zmierzyć się z falą hejtu, którą wywołała z pozoru niewinnym wpisem. Influencerka udostępniła fotkę z siłowni, na której zaprezentowała nienaganną sylwetkę, którą dodatkowo podkreśliły obcisłe leginsy i krótki top. Mimo że wiele internautek może jej pozazdrościć figury, w opisie wyjaśniła, że postawiła na aktywność fizyczną, ponieważ chce pozbyć się zbędnych kilogramów.

Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje. Ilość luster w moim domu nie pomaga, zatem wróciłam i już planuje rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM.

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy, w których to Halejcio została skrytykowana za pisanie o utracie wagi, jednocześnie prezentując smukłą sylwetkę.

  • Uwielbiam, jak mega szczupłe osoby narzekają na „zbędne kilogramy„…
  • Zbędne kilogramy? Gdzie, bo nie widzę?
  • A gdzie ty masz zbędne kilogramy?
  • Jakie zbędne kilogramy? Owszem, ćwiczenia są super, niezależnie od tego, jaką ma się sylwetkę, ruch to zdrowie.
  • Kobieta z wyglądem mieszczącym się w tzw. kanonie, wpędza nastolatki w kompleksy, prężąc się w stroju sportowym z sieciówki, który po jednym praniu nadaje się do kosza. Nie trzeba być geniuszem, by wiedzieć, że założony został tylko w celach reklamowych i sama nie pociłabyś się na treningu w chińskim poliestrze. Porażka.
  • Promuj zdrowie, a nie pisz o zbędnych kilogramach.
  • Czas ze sceny zejść.
  • Z tymi zbędnymi kilogramami to żart?

Halejcio próbowała jakoś wybrnąć z tej sytuacji, tłumacząc, że po prostu wyszła korzystnie na zdjęciu, ale w rzeczywistości tak nie wygląda.

No dobra, zgrabnie tu wyglądam! Ale nie jest tak kolorowo, bo niestety powinnam ćwiczyć ze względu na moje zastoje wody, ciało mi puchnie i raz jestem szczupła, a raz ulana – to idzie się przyzwyczaić…. ale najgorsze jest to, że u mnie wiąże to się z bólem i nit nie jest w stanie mi pomóc. Ruch przynosi ulgę… a ja jestem trochę leniuchem.

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio – fot. Instagram @klaudiahalejcio

Przekonało was to wyjaśnienie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Przetakiewicz - fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz ujawniła, jak brzmi jej nazwisko panieńskie. Dlaczego nie wróciła do niego po rozwodzie?

Piotr Krysiak uderza w Dodę. Ujawnił wynagrodzenie wokalistki za „Dziewczyny z Dubaju”