w

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” kłamała! Kim Cattrall zaskoczyła decyzją. „Powiedziała, że nigdy tego nie zrobi!”

Kim Cattrall - fot. Instagram @kimcattrall
Kim Cattrall - fot. Instagram @kimcattrall

Seks w Wielkim mieście był i wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych seriali, chociaż od wyemitowania pierwszego sezonu minęła ponad dekada. Wiele gwiazd znanych z pierwotnej produkcji wciąż jest z nią związana. Jednak Kim Cattrall zarzekała się, że już nie wróci na plan filmowy. Teraz zaskoczyła wszystkich swoją decyzją.

Niektóre seriale stają się kultowe, a ich popularność nie gaśnie nawet lata po zakończeniu nagrywania. Jedną z takich wiecznie żywych serii wydaje się Seks w Wielkim Mieście. Doczekał się on aż 6. sezonów. Jednak nie wszyscy bohaterowie pozostali w składzie przez ten czas.

Kim Cattrall była odtwórczynią jednej z głównych postaci, czyli Samanthy. Jednak aktorka postanowiła w pewnym momencie pożegnać się z produkcją. Miał na to mieć wpływ jej konflikt z koleżanką z planu, Sarą Jessicą Parker. Okazuje się jednak, że ta pierwsza miała zupełnie inny pomysł na format.

Kim Cattrall kłamała?

Gwiazda Seksu w Wielkim Mieście wielokrotnie zarzekała się, że nie wróci do produkcji w spin-offie. Jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. Aktorkę przyłapano na planie filmowym. Przyjeżdżała ona w tajemnicy w mocno przyciemnionym SUV-ie. Jej pojawienie się ponownie w serialu było utrzymywane w sekrecie przed wszystkimi.

Według plotek gwiazda ma wrócić jedynie na cameo w serii, lecz możliwe także, że zagra ona w kolejnym sezonie spin-offu. Nie wiadomo jednak na razie, czy powstanie kontynuacja.

Chcielibyście powrotu Samanthy? Kto był Waszą ulubioną postacią serii?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Paulina Krupińska - fot. Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska w końcu uległa. Celebrytka pokazała TWARZE pociech. Fani: „Piękna Mama i Dzieci”

Joe Biden - fot. Niemiec/AKPA, screenshot Twitter @BNONews

Joe Biden ma problemy zdrowotne? Podczas przemówienia runął na ziemię. Donald Trump już zaciera ręce? „Musisz być ostrożny” (WIDEO)