w

Filip Chajzer po odejściu z TVN wyda książkę? Zdradził, o czym chce napisać. „To będzie gruba historia”

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer
Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Niedawno Filip Chajzer zaskoczył wszystkich informacją, że żegna się ze stacją TVN. Teraz zapowiedział nowe wyzwanie zawodowe. Dziennikarz pisze książkę. Zdradził, o czym będzie opowiadać.

Filip Chajzer to polski prezenter. Od piętnastu lat był związany ze stacją TVN. Na początku pracował jako reporter w serwisie informacyjnym Stolica, który był emitowany na stacji TVN Warszawa. w 2011 roku został reporterem Dzień Dobry TVN. Chajzer świetnie sobie radził i zyskał sympatię widzów. Przez trzy lata prowadził letnie wydanie DDTVN, a w 2019 roku oficjalnie dołączył do stałej ekipy porannego programu.

W czerwcu kilku prowadzących pożegnało się ze śniadaniówką, w tym również ekranowa partnerka Chajzera Magdalena Ohme. On natomiast przebywał wtedy na zwolnieniu lekarskim. Widzowie zastanawiali się, czy jeszcze zobaczą go na antenie.

30 sierpnia prezenter zaskoczył internautów, publikując post w mediach społecznościowych o pożegnaniu ze stacją. Jako powód podał, że został „wezwany na dywanik” z racji swojej twórczości internetowej. Chajzer opublikował w sieci sondę uliczną, która została uznana za działalność konkurencyjną.

Filip Chajzer wydaje książkę

Ten rok jest dla celebryty czasem dużych zmian. Najpierw ogłosił, że otwiera restaurację. Niedługo potem pochwalił się posiadłością na Mazurach. Najwięcej emocji wzbudziło jego odejście ze stacji, z którą był związany przez wiele lat. W rozmowie z Plejadą został zapytany o tę decyzję.

To nie są łatwe rzeczy. To tak, jakbyś kończyła związek po 15 latach, wiadomo, że zawsze jest żal i zawsze to nie jest łatwa decyzja. To, że to dobra decyzja, to wiem, natomiast nie łatwa – powiedział.

Chajzer wypowiedział się w ciepłych słowach o stacji i wyraził zadowolenie z przebiegu swojej kariery zawodowej.

 Jestem już na innym etapie swojego życia. Wszystko ma swoje etapy i ten etap dobiegł do końca po fenomenalnym czasie. 15 lat genialnej kariery, ja jestem tym zachwycony, a jeszcze bardziej jestem zachwycony nowymi wyzwaniami, które są przede mną

Od momentu odejścia Chajzera z TVN spekulowano, co będzie następne w karierze popularnego prezentera. Na razie zaangażował się w rozwój własnych biznesów, współpracuje z Radiem Zet, a także…pisze książkę!

To będzie słodko-gorzka książka, tam nie będzie tylko zabawa. To będzie dość gruba historia, której państwo nie znają, ale poznają – zdradził celebryta.

W dalszej części rozmowy prezenter wyjawił, jakich tematów będzie dotykać jego publikacja.

Chodzi o to, żeby przestać się bać, żeby przestać być zakładnikiem swojego życia (…) Boimy się odejść z jednej pracy, choć czujemy, że to już nie jest nasze miejsce, po to, żeby spróbować gdzieś indziej. Po to, żeby znowu wyłożyć karty na stół. Tak sobie żyjemy i tkwimy w tym do emerytury, a drugiego życia nie będzie. Niestety. I o tym będzie ta książka (…) Każdy jest niewolnikiem swojego życia na jakimś etapie. Im bardziej, tym gorzej. To będzie książka o tym, żeby przestać się bać. Bardzo motywująca

Książka jeszcze nie ma oficjalnej daty premiery, ale najpewniej ukaże się w okolicach czerwca przyszłego roku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Ula Chincz - fot. Instagram @ulapedantula

Urszula Chincz postanowiła rozpocząć nowy rozdział w życiu i WYPROWADZIŁA się z Polski! Zdradziła, co ją do tego skłoniło

Edyta Herbuś - fot. Instagram @edytaherbus

Edyta Herbuś przygotowuje się do nowego spektaklu. Co za odważna poza! Fani: „Robisz szał”