w

Edyta Herbuś przygotowuje się do nowego spektaklu. Co za odważna poza! Fani: „Robisz szał”

Edyta Herbuś - fot. Instagram @edytaherbus
Edyta Herbuś - fot. Instagram @edytaherbus

Edyta Herbuś jest znaną tancerką i aktorką. Najczęściej można zobaczyć ją na deskach teatru. Z okazji próby do kolejnego spektaklu pochwaliła się odważnym zdjęciem. Nie można było nie zwrócić uwagi na jej dekolt. Fani byli zachwyceni.

Edyta Herbuś zyskała sławę jako tancerka. Obecnie reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Na swoim koncie ma trzykrotny tytuł Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych, a także wicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich. Była również finalistką wielu prestiżowych konkursów, jak Mistrzostwa Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym. Na szklanym ekranie można było podziwiać jej umiejętności taneczne w Tańcu z gwiazdami. Wystąpiła w drugiej i czwartej edycji show.

Nic dziwnego, że może pochwalić się zgrabnym ciałem, które chętnie eksponuje w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła fanów kolejnym odważnym zdjęciem sprzed próby do nowego spektaklu.

Edyta Herbuś pokazuje dekolt

Aktorka może pochwalić się wieloma popularnymi produkcjami na koncie. Występowała m.in. w Na Wspólnej, Klanie, Na dobre i na złe, Barwach szczęścia czy Samym życiu. Równie dobrze radzi sobie też w dubbingu. Pojawiła się także w kilku teledyskach muzycznych. Jednak równie chętnie występuje na deskach teatru. Właśnie przygotowuje się do kolejnego spektaklu.

Już niedługo do teatrów trafi przedstawienie Bonobo Laurenta Baffie w reżyserii Przemysława Redkowskiego. To komedia, której bohaterowie próbują odnaleźć swoją drugą połówkę i znaleźć przy tym sposób na udane randkowanie. W rolach głównych można będzie zobaczyć Annę Marię Sieklucką, Antoniego Królikowskiego, Kaję Paschalską i Edytę Herbuś. To właśnie ona pochwaliła się ostatnio zdjęciem sprzed próby, na którym dobrze wyeksponowała dekolt. Na zdjęciu ma na sobie czarny top z wiązaniem na biuście, dzięki czemu sporo pokazuje. Jednak to nie pierwszy raz, gdy zdecydowała się na odważną kreację.

Podoba Wam się w takim wydaniu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer po odejściu z TVN wyda książkę? Zdradził, o czym chce napisać. „To będzie gruba historia”

Beata Kawka - fot. Facebook @beata.kawka.7

Beata Kawka zaskoczyła fanów. Powiedziała szczerze, co myśli o małżeństwie. „Uważam takie imprezy za stratę pieniędzy”