w

Gwiazdy świętują Dzień Babci. Edyta Herbuś pochwaliła się wspólnym zdjęciem. „Dziękuję Ci za to, że jesteś”

Edyta Herbuś - fot. Instagram @edytaherbus
Edyta Herbuś - fot. Instagram @edytaherbus

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje tam kadry z życia prywatnego. Z okazji Dnia Babci pochwaliła się wspólnym zdjęciem. Widać, że obie panie łączy bliska relacja.

Edyta Herbuś jest dobrze znana w polskim show-biznesie, jako prezenterka telewizyjna i aktorka. Sławę zyskała jednak najpierw, jako tancerka, zdobywając międzynarodową klasę „S”. Początkowo łączyła karierę tancerki i aktorki. Grała w takich produkcjach, jak Plebania, Kryminalni, Na Wspólnej czy Pierwsza miłość.

Dziś bardziej, niż na szklanym ekranie aktywna jest w mediach społecznościowych. Tam chętnie chwali się osiągnięciami w swojej karierze oraz życiem prywatnym. W tym towarzyszą ją najbliżsi, a wśród nich partner i dziadkowie. To z okazji Dnia Babci pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

Edyta Herbuś składa życzenia babci

Gwiazda ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, ale ostatecznie udało jej się znaleźć miłość u boku Piotra Bukowieckiego. To właśnie miłości jej nie brakuje w życiu. Mimo rozstania rodzciów, pozostaje blisko z obojgiem, jak i dziadkami. To właśnie oni odegrali dużą rolę w jej dorastaniu. Z okazji Dnia Babci postanowiła złożyć życzenia dla babci Otylii w mediach społecznościowych.

Dzień babci. Kochana moja Tolciu, dziękuję Ci za to, że jesteś i obiecuję dbać o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafię. Byś zawsze czuła się kochana i była najszczęśliwsza! Ściskamy dziś gorąco wszystkie babcie świata. Żyjcie nam w zdrowiu 100 lat! – napisała na Instagramie.

Aktorka życzyła nie tylko swojej, ale wszystkim babciom. Tola, jak nazywa babcię gwiazda, jest częstym gościem na jej profilu. Widać, że spędzają ze sobą dużo czasu i świetnie się przy tym bawią. Herbuś ma pełną rodzinę, ponieważ jest także macochą trójki dzieci swojego partnera z poprzedniego związku.

Czy Wy już życzyliście swoim babciom?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Kulig - fot. Instagram @joannakulig_official

Joanna Kulig zdobyła ogromne wyróżnienie. Polka będzie miała wpływ na Oscary. „Jestem bardzo podekscytowana”

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek wyciska siódme poty na basenie. To ON trenuje celebrytkę! „Z powrotem u mistrza”