w

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala! Stan zdrowia gwiazdy 2 plus 1 znacząco się pogorszył. „Nie tracimy nadziei”

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala - screenshot YouTube @Fani zespołu 2 plus 1
Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala - screenshot YouTube @Fani zespołu 2 plus 1

Elżbieta Dmoch była niegdyś wielką gwiazdą zespołu 2 plus 1, jednak na początku lat 90. podjęła decyzję o zakończeniu kariery. Teraz media obiegły niepokojące informacje o stanie jej zdrowia. Co się stało?

Elżbieta Dmoch urodziła się 29 września 1951 roku w Warszawie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat, jednakże największą popularność zyskała dzięki występom z grupą 2 plus 1, którą założyła wraz z mężem, Januszem Krukiem. Grupa w krótkim czasie podbiła rynek muzyczny i w latach 70. cieszyła się ogromną rozpoznawalnością. Wspólnie nagrali ponadczasowe przeboje, które do dzisiaj znają całe pokolenia. Chodź, pomaluj mój świat, Wstawaj szkoda dnia, Windą do nieba, Iść w stronę słońca czy Easy Come, Easy Go to zaledwie niewielki ułamek ich dorobku artystycznego.

Choć artystka unika medialnego szumu, do tabloidów od czasu do czasu docierają wieści na jej temat. Te, które ostatnio obiegły prasę, są bardzo niepokojące. Co się stało?

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala

71-letnia Dmoch już od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wszystko zaczęło się komplikować, gdy zachorowała na COVID-19. Krótko po tym na jaw wyszło, że ma poważne problemy z krążeniem i przeszła ostre zapalenie płuc. Choroby na tyle wycieńczyły jej organizm, że zasłabła w sklepie i nie miała siły stanąć na nogach.

Pani Ela po prostu zasłabła w sklepie, wezwano pogotowie. Rzecz jest w diagnozie — powiedział Onetowi Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej.

Dzięki szybkiej reakcji przyjaciół i oddanych fanów trafiła pod opiekę specjalistów, którzy przez kilkanaście dni walczyli o jej zdrowie.

Nadal jest bardzo słaba, ale nie tracimy nadziei, że będzie lepiej. Najważniejsze jest to, że dała sobie pomóc. To prawdziwy przełom. Wcześniej po prostu odmawiała. Ma teraz pomoc materialną, medyczną, wkrótce czekają ja wizyty u specjalistów i remont mieszkania, które trzeba dostosować do jej potrzeb — wyznał z kolei Super Expressowi.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Elżbiecie szybkiego powrotu do zdrowia.

Elżbieta Dmoch od lat nie występowała na scenie

Życie nigdy jej nie oszczędzało. Ma za sobą wiele trudnych momentów, jednakże jednym z najgorszych było rozstanie z Krukiem. W 1973 roku wzięli ślub, jednak szczęście Elżbiety nie trwało długo, ponieważ w drugiej połowie lat 80. rozstali się, a w 1989 roku ich małżeństwo zostało rozwiązane prawomocnym wyrokiem sądu. W kuluarach mówi się, że przez cały czas liczyła na to, że Janusz do niej wróci, jednak tak się nie stało, ponieważ w 1992 roku nieoczekiwanie zmarł na zawał serca.

To traumatyczne doświadczenie sprawiło, że postanowiła wycofać się z życia artystycznego. Później jeszcze na krótko wróciła na scenę — jej ostatni występ odbył się 15 czerwca 2002 roku w Łomży. Towarzyszył jej wówczas zespół PopArt.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda się tego nie spodziewała! „Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji”

Bryan Ray chce wyglądać jak Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears, @beeray416

Ten mężczyzna wydał ponad pół miliona złotych na operacje plastyczne. Wszystko po to, by wyglądać jak Britney Spears