w

Doda się tego nie spodziewała! „Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji”

fot. AKPA

Doda ogłosiła, że jej nowy album osiągnął wielki sukces. Artystka wyznała, że jest wzruszona i bardzo dziękuje swoim fanom, oraz że jeszcze nie miała takiej sytuacji w swojej karierze. O co chodzi?

Jeszcze przed premierą swojej nowej płyty „Aquaria” wokalistka dowiedziała się, że ma ona status Złotej Płyty. Doda była niezwykle wzruszona i nie potrafiła powstrzymać łez podczas wywiadów na żywo. Następnie artystka ruszyła z wielką promocją albumu.

Doda spotkała się z fanami w Empiku, udzieliła serię wywiadów, wystąpiła podczas finału „Tańca z Gwiazdami”, a także odwiedziła w domu swoich największych fanów, co przełożyło się na imponujący wynik albumu.

Wielki sukces nowej płyty – Doda przegoniła nawet Taylor Swift

Doda pochwaliła się na Instagramie świetnymi wynikami sprzedaży. W pierwszym tygodniu „Aquaria” zajęła trzecie miejsce wśród najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Pierwsze miejsce zajął Dawid Podsiadło i jego album „Lata dwudzieste”, a drugie raper Kali. To jednak nie wszystko.

Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji w karierze – pisze sama Doda.

Okazuje się, że na liście pojawiły się również reedycje platynowych albumów Dody – „Diamond Bitch” z 2007 roku oraz „Siedem pokus głównych” z 2011 roku, które wraz z „Aquarią” pojawiły się na rynku.

Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji w karierze. Opublikowano właśnie listę 50 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce w okresie 21-27 października. „Aquaria”, zadebiutowała na 3. miejscu podium, tuż za Dawidem Podsiadło oraz raperem Kali, a przed najnowszym krążkiem Taylor Swift. Jest to najwyższa pozycja dla mnie na liście od 2007 roku (“Diamond Bitch”)🌙❤️Co więcej – na liście znalazły się dwa inne moje albumy– na miejscu 22. znalazło się “7 Pokus Głównych”, a na 25. – “Diamond Bitch”. Jeszcze nigdy nie miałam aż trzech albumów jednocześnie na OLiS. DZIEKUJE WAM – napisała Doda.

Wokalistka nie zamierza jednak spoczywać na laurach i przygotowuje się do premiery kolejnego teledysku promującego album. Tym razem do piosenki „Wodospady”, która znamy z czołówki show „Doda. 12 kroków do miłości”. 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

„Hotel Paradise”: Hania i Adam pogrążyli się na quizie z wiedzy ogólnej. Stolicą Portugalii jest dla nich… PERU!

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala - screenshot YouTube @Fani zespołu 2 plus 1

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala! Stan zdrowia gwiazdy 2 plus 1 znacząco się pogorszył. „Nie tracimy nadziei”