w

DramatDramat

„Hotel Paradise”: Hania i Adam pogrążyli się na quizie z wiedzy ogólnej. Stolicą Portugalii jest dla nich… PERU!

fot. "Hotel Paradise" TVN7 - Instagram

To była prawdziwa kompromitacja! Klaudia El Dursi zorganizowała quiz z wiedzy ogólnej uczestnikom „Hotelu Paradise”. Dla Hani i Adama zderzenie z nawet najprostszymi pytaniami nie skończyło się najlepiej. „Wiedza to ciężki temat. Z branży beauty to wam wszystko powiem”.

„Hotel Paradise” gości na antenie już od kilku sezonów. Program jest swego rodzaju „fabryką influencerów”, jako że uczestnicy usilnie starają się podtrzymywać zdobytą popularność. Nie zawsze idzie ona jednak w parze z wiedzą czy umiejętnościami, o czym właśnie się przekonaliśmy.

Żenujący wynik quizu w „Hotelu Paradise”

W nowym odcinku programu Klaudia El Dursi zdecydowała się przetestować wiedzę ogólną uczestników. Zapowiedź testu wzbudziła panikę wśród „hotelarzy”, którzy obawiali się, że skompromitują się przed tysiącami widzów. Jak się okazuje, obawy były uzasadnione w niektórych przypadkach – za swoją niewiedzę oberwali w sieci głównie Adam i Hania, którzy źle odpowiedzieli na prawie każde pytanie.

Przed konkurencją podczas przebitek Hania sama przyznała, że nie jest jej po drodze z nauką i wiedzą ogólną, a jej specjalizacją jest raczej wiedza dotycząca „branży beauty”.

„Ogólnie ja wszystkiego się obawiam. Wiedza to jest dla mnie ciężki temat. Może być branża beauty, wtedy to wam wszystko powiem” – stwierdziła.

Kompromitacja Hani i Adama

Adam i Hania, którzy wylądowali razem w parze, starali się odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, ale nie szło im najlepiej. Należy dodać, że Adam nie mógł liczyć na wielką pomoc od koleżanki z drużyny, bo Hania głównie milczała i prezentowała wachlarz min przed kamerami, co później wytłumaczyła tym, że była „sparaliżowana” .

Parze przypadły między innymi pytania o imię aktualnego papieża, autora „Makbeta”, a także o to, jakie miasto jest stolicą Portugalii.

Adamowi ze sporą pomocą prowadzącej udało się odpowiedzieć na pierwsze pytanie, ale jeszcze zanim padła odpowiedź zaznaczył, że się tym „nie interesuje”.

Ja się tym nie interesuję. To nie jest dla mnie potrzebna informacja – usiłował wytłumaczyć się na wypadek udzielenia złej odpowiedzi.

Para uczestników nie miała pojęcia, że to William Shakespeare jest autorem słynnego dzieła, ale to pytanie o stolicę Portugalii wywołało w sieci lawinę komentarzy. Gdy Adama i Hanię zawiodła wiedza, próbowali zgadywać, co okazało się jeszcze gorszym pomysłem.

„Jaka jest stolica Portugalii?” – zapytała Klaudia El Dursi .

„Strzelam, wyjdę na głupka najwyżej. Strzelam. Peru!” – wypalił Adam.

– „Kambodża” – rzuciła Hania.

Fani programu są wyraźnie zażenowani poziomem wiedzy uczestników, co wyraźnie widać po komentarzach w sieci.

Źródło: „Hotel Paradise” – TVN7

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Chwaliła się w sieci, że zabiła i oskórowała szczenię wilka. Przerażająca prawda wyszła na jaw

Doda się tego nie spodziewała! „Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji”