w ,

Duńska influencerka zszokowała internautów OGROMNYM ciążowym brzuchem o nietypowym kształcie [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

Każda mama jest superbohaterką w obliczu zmieniającego się ciała, wahań nastroju i licznych dolegliwości. Duńska influencerka doświadczyła tych symptomów na niespotykaną skalę! Jej ciążowy brzuch zszokował internautów.

Ciąża to coś, przez co musi przejść każda kobieta pragnąca potomstwa. Nie każda ciąża wygląda jednak tak samo, a wręcz przeciwnie – ciało każdej kobiety reaguje inaczej na rozwijające się dziecko. Przypadek duńskiej mamy idealnie to obrazuje.

Michella Meier-Morsi to duńska influencerka, która obecnie jest matką bliźniaków i trojaczków. Szczególne zainteresowanie na świecie wzbudziła ciąża, w której nosiła pod sercem trojaczki. Blogerka regularnie publikowała zdjęcia swojego powiększającego się brzucha w sieci.

W ostatnich tygodniach jej brzuch urósł do gigantycznych rozmiarów i przybrał nietypowy kształt. Zdjęcia wprawiły internautów w osłupienie, czego nie kryli w komentarzach.

Internauci pisali wprost: „Nigdy czegoś takiego nie widziałam”, „Jesteś bardzo dzielna!”, „Jak ty w ogóle dajesz radę stać?”, „Boję się zachodzić w ciążę, kiedy widzę takie zdjęcia”.

Na całe szczęście, mimo kłopotów z poruszaniem się, mama zachowała pogodę ducha, a poród nie sprawił większych problemów, i na świat przyszła trójka zdrowych chłopców: Karol, Teodor i Gabriel.

Kobieta została mamą dwa tygodnie temu i ciągle publikuje zdjęcia jej zmieniającego się ciała oraz dzieci. Zdjęcia z ciąży, a także trojaczki, możecie oglądnąć poniżej.

Spodziewaliście się aż tak wielkiego brzucha?

Źróło: Instagram – filippaophelia

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

WOŚP 2022: Najciekawsze aukcje i licytacje w tym roku. Można wygrać niezwykłe przedmioty!

Agata Młynarska wspomina początki WOŚP:”Forsa leżała w studio, na podłodze”. Wspieracie?