w

Daniel Martyniuk pójdzie w ślady swojego ojca? Po aferze w Zakopanem ogłosił, że chce zostać PIOSENKARZEM. „Będzie o nas głośno”

Daniel Martyniuk - fot. Instagram @danielmartyniuk89
Daniel Martyniuk - fot. Instagram @danielmartyniuk89

W sylwestra rozpętała się medialna afera z udziałem Daniela Martyniuka. On jednak nie zamierza przeczekać burzy. Właśnie ogłosił swoje plany na ten rok. Okazuje się, że chce podbić rynek muzyczny. Zaprezentował nawet próbkę umiejętności wokalnych. Powtórzy sukces swojego ojca?

Daniel Martyniuk jest synem znanego i lubianego muzyka Zenona Martyniuka. Ostatnio o 34-latku zrobiło się bardzo głośno ze względu na awanturniczą naturę. Ma już na koncie kilka zatargów z prawem takich jak obrażanie sędziego czy prowadzenie pod wpływem. Wielokrotnie stawał przed sądem.

W sylwestrową noc w Zakopanem wybuchła afera z udziałem syna „króla disco polo”. Jeden z gości hotelu, w którym cała rodzina Martyniuków się zatrzymała, relacjonował, że mężczyzna był agresywny. Miało dojść do aż trzech interwencji policji. Podczas tej ostatniej, Daniel Martyniuk został wyprowadzony w kajdankach i zawieziony na komendę. Zajście zostało uwiecznione na nagraniu.

Daniel Martyniuk chce podbić branżę muzyczną

Niektórzy uważają, że medialne afery najlepiej jest przeczekać w milczeniu. Cała rodzina Martyniuk nie chciała komentować sytuacji, która miała się wydarzyć w Zakopanem. 34-latek nie zamierza jednak chować głowy w piasek. Wykorzystał narastający wokół siebie szum i ogłosił, jakie ma plany zawodowe na ten rok. Zaskoczył wszystkich informacją, że… zamierza zostać piosenkarzem.

W środę na Instagramie Daniela pojawiło się nagranie, na którym wraz z managerem, Marcinem Kiljanem, opowiadają o nowym projekcie.

Hej, witamy was wszystkich z Nowego Dworu. Oto Daniel Martyniuk. (…) Jest petarda. Ten człowiek postanowił zacząć karierę i to wokalisty. Dziś nagra pierwszą piosenkę. Poznałem go ze trzy miesiące temu i w życiu nie myślałem, że ma taki kawał wokalu. Mamy plan pokazać muzę, która was zaskoczy. Lecimy na Maltę nagrać pierwszy teledysk, który będzie zapowiedzią całej płyty. Która w 2024 roku będzie już hulać na polskim rynku – informował manager Martyniuka.

Okazuje się, że mężczyźni poznali się trzy miesiące temu, za pośrednictwem Zenona Martyniuka i już wtedy podjęli decyzję o współpracy.

Miło mi było cię poznać te trzy miesiące temu. Nigdy się nie spodziewałem, że będziemy razem pracowali, a poznaliśmy się przypadkowo na planie teledysku mojego taty. Zaczęliśmy rozmawiać i po pewnym czasie zaczęliśmy myśleć o wspólnym projekcie. Dzisiaj ten projekt rozpoczyna się, bo nagraliśmy pierwszą piosenkę, ale na pewno niedługo ujrzycie rezultaty (…) Lecimy na Maltę, uciekamy z zimnej Polski, obserwujcie nas na Instagramie, na czymkolwiek. Na pewno będzie o nas głośno. Zrobimy szum bum. Jedziemy, elo – zapowiedział Daniel Martyniuk.

W drugim nagraniu 34-latek pochwalił się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Czekacie na jego płytę?

@pantofelek.pl Daniel Martyniuk pójdzie w ślady swojego taty i zostanie muzykiem? 🧐 #pantofelekpl #danielmartyniuk ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Maryla Rodowicz - fot. Baranowski Michał/AKPA

Maryla Rodowicz ujawniła, co spotkało ją za kulisami „Sylwestra z Dwójką”. Nie szczędziła ostrych słów. „Byłam przeganiana z miejsca na miejsce”

Maciej Kurzajewski - fot. YouTube screenshot @TVPSport

Maciej Kurzajewski STRACIŁ PRACĘ w Polskim Radiu. Rzeczniczka prasowa potwierdziła, że zniknął z grafiku