w

Córka Muńka Staszczyka wychodzi za mąż. Wokalista pęka z dumy. Wie już, co jej sprezentuje. „Jestem podekscytowany”

Muniek Staszczyk - fot. Instagram @muniekstaszczyk_official
Muniek Staszczyk - fot. Instagram @muniekstaszczyk_official

Muniek Staszczyk od wielu lat, a w zasadzie dekad, może pochwalić się udaną karierą na scenie muzycznej. Zespół T.Love jest w końcu jedną z ikon polskiego pop-rocka. Teraz lider postanowił jednak pochwalić się sukcesem z życia prywatnego. Jego jedyna córka wychodzi za mąż.

Muniek Staszczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków. W 1982 założył zespół Teenage Love Alternative, który od 1983 roku fani znają jako T.Love. Grupa nagrała kilkanaście albumów studyjnych. Sam wokalista na rozpoczęcie kariery solowej zdecydował się dopiero w 2010 roku, ale na swoim koncie ma już 3 albumy. Gwiazdor może jednak pochwalić się mnie tylko sukcesami muzycznymi.

Życiem prywatnym jednak nie lubi się przechwalać i raczej chroni je przed blaskiem fleszy. Artysta w 1989 roku poślubił Martę Kucharczyk.

Żonę mam mądrą więc wytrzymała z takim głupkiem jak ja, bardzo wiele lat, 37. […] Jesteśmy przyjaciółmi przede wszystkim, co w związku jest bardzo ważne, oprócz takich fascynacji cielesnych, jakiś takich spraw jak zakochanie się. Jak jesteś z kimś długo w związku, to musisz być przyjacielem — wyznał dla Pomponika.

Para jeszcze na długo przed zalegalizowaniem związku się spotykała. W 1990 roku doczekali się syna Jana, a trzy lata później córki Marii. To właśnie dla niej Muniek zrobił wyjątek i wystawił na świecznik swoją rodzinę.

Muniek Staszczyk ogłasza ślub córki

Lider T.Love ma powód do dumy w ostatnim czasie, ponieważ jego córka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Muzyk zdradził, że uroczystość ma odbyć się 4 czerwca. Wybrankiem Marii jest pochodzący z Włoch Jacobo.

No to jest naprawdę dużo roboty, tym bardziej że jej przyszły mąż, chłopak w tej chwili, jest Włochem, więc przyjedzie bardzo duża rodzina z Włoch, jak to Włosi. Trzeba się wszystkim zająć […] Jestem podekscytowany, ale ona jeszcze bardziej — opowiadał.

Szykuje się huczne wesele. Nie zabraknie także niespodzianek, ponieważ ojciec ma dla córki specjalny prezent ślubny. Podczas imprezy ma zamiar zaśpiewać.

Podczas wydarzenia dam krótki koncert akustyczny — Muniek i przyjaciele. Mój występ jest prezentem dla córki — zdradził.

Muzyk jednocześnie bardzo się cieszy i jest podekscytowany, ale też zdaje sobie sprawę, jak wiele zostało do przygotowania w krótkim czasie. Wcześniej miał już okazję grywać na weselach, lecz nie musiał sam przykładać się do organizacji takiego występu. Wiadomo też, że presja z pewnością jest większa, gdy chodzi o najważniejszy dzień w życiu jedynej córki.

Chcielibyście taki prezent ślubny?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Emma Hemig Willis, Bruce Willis - fot. Instagram @emmahemingwillis

Stan Bruce’a Willisa coraz gorszy. Jego choroba towarzyszyła mu jeszcze przed diagnozą. Współpracownica: „Powinniśmy byli coś powiedzieć”

Al Pacino - fot. screenshot YouTube @JimmyKimmelLive

Al Pacino w wieku 83 lat po raz kolejny ZOSTANIE OJCEM! Dziecko urodzi mu młodsza o 54 lata partnerka