w

Cher wraca do byłego kochanka! Ma nadzieję, że pomoże jej spełnić marzenie. „To nie była jednorazowa randka”

Cher - fot. screenshot Instagram @cher
Cher - fot. screenshot Instagram @cher

Cher należy do grona największych gwiazd w historii. Jednak wokalistka nie miała wielkiego szczęścia w miłości. Po rozstaniu postanowiła zwrócić się do swojego wcześniejszego partnera.

Cher jest kultową piosenkarką. Jednak przez lata zasłynęła na wielu polach w show-biznesie. Odnosiła sukcesy jako biznesmenka, projektantka mody, komiczka, producentka, prezenterka, modelka i tancerka. Jest również znaną aktorką. Chętnie udziela się także jako filantropka. 

Jednak nie miała dotychczas szczęścia w miłości. Dwukrotnie była mężatka. Pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu z Sonny Bono, ale ich małżeństwo zakończyło się w 1975 roku. Kolejnym mężem gwiazdy był Gregg Allman, ale ten związek rozpadł się po zaledwie czterech latach. Niedawno zakończyła kolejną relację.

Cher wraca do byłego kochanka

Wokalistka jednak przez lata nie pozostawała samotna. Wydawała się w liczne romanse, także ze znanymi osobami ze świata show-biznesu. Ostatnio była w związku z producentem muzycznym Alexandrem Edwardem. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Teraz piosenkarka odnowiła kontakt z byłym kochankiem.

Okazuje się, że jest nim aktor Tom Cruise — znany z serii filmów Top Gun. Ich romans trwał kilkanaście miesięcy w latach 80. Poznali się na ślubie Madonny

Szalałam za nim. To nie była jednorazowa randka. Tom był takim nieśmiałym chłopcem. I nie miał pieniędzy. Ale był cudowny. Wprowadziłam się do jego mieszkania – po latach ujawniła Cher w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Mówił mi, że w szkole był takim głupkiem i nikt nie chciał z nim gadać. Poszliśmy raz do restauracji w Nowym Jorku. Kelnerką była jego koleżanka z klasy. Powiedział, że nigdy nie rozmawiała z nim w szkole, a teraz, kiedy jest rozpoznawalny, dawna koleżanka nagle go polubiła — przypominał słowa wokalistki Woman’s Day.

Jednak Cher nie odnowiła kontaktu z aktorem dla ponownych schadzek, ale ze względu, że jest on wciąż bardzo aktywny w branży, a nawet produkuje własne filmy. Gwiazda liczy, że będzie on w stanie pomóc wrócić jej do gry na dużym ekranie.

Cher nie radzi sobie od czasu rozstania z Alexandrem Edwardsem i chce rzucić się w wir nowego projektu. Zawsze kochała grać, całkowicie zatraca się w rolach – i uważa, że Tom mógłby jej w tym pomóc – zdradziło źródło Woman’s Day.

Nagła chęć oddania się karierze zawodowej ma być wywołana właśnie rozstaniem z młodszym o 40 lat partnerem. Para rozeszła się kilka miesięcy temu.

Myślicie, że zobaczymy niedługo Cher na ekranie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Margot Robbie - fot. Instagram @margotrobbieofficial

Mąż Margot Robbie grał w „Harrym Potterze”. Aktorka jest fanką serii! Dowiedziała się o tym po latach

Rudi Schuberth - fot. screenshot Youtube @minterr417

Był gwiazdą „Śpiewajacych fortepianów”. Zniknął ze świata show-biznesu. Co dziś robi Rudi Schuberth?