w

[WIDEO] „Top Gun” wraca na ekrany po 36 latach! Fani oszaleli na widok Lady Gagi i Toma Cruise’a w niesamowitym klipie

Tom Cruise, Lady Gaga, fot. Instagram @ladygaga, @topgunmovie
Tom Cruise, Lady Gaga, fot. Instagram @ladygaga, @topgunmovie

Wielbiciele kina akcji oszaleją! Top Gun w wielkim stylu wraca na ekrany po 36 latach! Take My Breath Away w wykonaniu zespołu Berlin pamięta każdy. Teraz ich miejsce zajęła Lady Gaga. Utwór promujący Top Gun: Maverick bije rekordy popularności!

Top Gun to amerykański film akcji połączony z dramatem, który przed laty wyreżyserował Tony Scott. Produkcja trafiła na ekrany kin w 1986 roku i w krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Format opowiada o szkole lotniczej Top Gun w USA oraz o zawodowych i życiowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej. Wizytówką produkcji był utwór Take My Breathe Away, który wykonał wówczas zespół Berlin.

Tom Cruise wykazał się wówczas ogromnym talentem aktorskim i w mig zdobył grono wiernych fanów. Po 36 latach kpt. mar. pil. Pete „Maverick” Mitchell w wielkim stylu wraca na szklany ekran!

Top Gun wraca po 36 latach. Lady Gaga i Tom Cruise w niesamowitym klipie

Choć najwięksi fani z pewnością wierzyli w to, że Top Gun doczeka się kontynuacji, z pewnością już co najmniej dwie dekady temu stracili nadzieję. Nieoczekiwanie kilka dni temu w sieci ukazał się klip do najnowszego utworu Lady Gagi pt. Hold My Hand, który został nagrany specjalnie do sequelu tego filmu. W klipie można dostrzec nie tylko wokalistkę, ale i przebitki z najnowszej części produkcji z Cruisem w roli głównej. Piosenka, w połączeniu z genialnymi, często dramatycznymi scenami w tle, porusza do głębi serca. W ciągu zaledwie trzech dni od premiery utwór zdobył aż 6 mln 473 tys. wyświetleń.

Wiele wskazuje na to, że to będzie największy kinowy hit tego roku. Nie zabraknie w nim wyśmienitych pokazów kaskaderskich, dreszczyku emocji, momentów wyciskających łzy i doskonałej gry aktorskiej. Premiera w Polsce zaplanowana jest na 27 maja 2022 roku.

Czekacie na premierę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Portret Marilyn Monroe Andy’ego Warhola sprzedany za rekordową kwotę!

Eurowizja 2022 - pierwszy półfinał, fot. Instagram

Eurowizja 2022. Pierwszy półfinał. Oto lista artystów. Kto ma największe szanse na awans do finału?