w

Britney Spears PORONIŁA! „Straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży”

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears
Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears wraz z narzeczonym wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że artystka straciła ciążę. Fani ślą życzenia z całego świata. Co napisali?

Britney Spears w przeszłości była najpopularniejszą artystką na świecie. Na swój sukces zaczęła pracować już jako nastolatka i w krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Jej debiutancki album pt. … Baby One More Time podbił serca słuchaczy do tego stopnia, że znajdujące się na nim utwory stały się ponadczasowe i nawet dzisiaj wiele osób doskonale zna ich tekst. Najlepszym dowodem na to, że była wielką gwiazdą, jest fakt, że aż dwukrotnie jej nazwisko znalazło się w Księdze Rekordów Guinnesa. Po raz pierwszy w 2007 roku, jako artystka z największą liczbą singli, które znalazły się na pierwszym miejscu list przebojów. Po raz drugi dwa lata później, jako najczęściej wyszukiwana osoba w sieci.

Niestety w pewnym momencie swojego życia bardzo się pogubiła i popadła w załamanie nerwowe. Przez kilkanaście ostatnich lat była ubezwłasnowolniona, a także pozostawała pod nadzorem kuratora, którym był jej ojciec. W 2021 roku odzyskała wolność. Kilka tygodni temu wraz z narzeczonym przekazała, że jest w ciąży i ich rodzina wkrótce się powiększy.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam “Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: “Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka — pisała na Instagramie.

Britney Spears poroniła

Od pewnego czasu Spears jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Choć, gdy informowała o ciąży, podkreśliła, że nie chce pokazywać zaokrąglającego się brzuszka, regularnie udostępniała zdjęcia, na których zazwyczaj była naga. Wielokrotnie podkreślała, że kadry zostały zrobione wcześniej.

Fani artystki z niecierpliwością czekali na kolejne informacje o tym, jak rozwija się ciąża. Niestety spełnił się najczarniejszy sen każdej kobiety. Britney w najnowszym oświadczeniu udostępnionym na Instagramie wyznała, że poroniła.

Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż będzie bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami.

Na szczęście w tym trudnym czasie piosenkarka może liczyć na wsparcie narzeczonego, Sama Asghari. Oboje zapewnili, że darzą się płomiennym uczuciem i nie porzucają marzeń o posiadaniu wspólnego dziecka.

Nasza miłość do siebie nawzajem jest silna, wciąż będziemy próbować powiększyć naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Sam i Britney.

To niezwykle przykra wiadomość…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Boris Johnson twierdzi, że ludzie nie powinni pracować z domu, bo rozpraszał go… ser żółty

Eurowizja 2022. Finał - kto wygrał?

Eurowizja 2022. Znamy zwycięzcę! Kto wypadł najlepiej?