w

Billie Eilish przerywa koncert, by ratować fankę [WIDEO]

fot. Sceny z koncertu / Instagram screenshot

Billie Eilish podczas koncertu zauważyła fankę, która potrzebowała pomocy. Piosenkarka nie zawahała się przerwać występu, a nagranie ze zdarzenia obiegło internet. Szlachetne zachowanie?

Podczas dużych koncertów może dojść do wszystkiego, a to, jak rozwinie się sytuacja, często zależy od występującego artysty. Nie wszyscy troszczą się o zdrowie fanów, czego przykładem może być niedawna tragedia na festiwalu Astroworld. Podczas koncertu Travisa Scotta zmarło 10 osób, po tym, jak raper zachęcił ludzi do przeskoczenia przez barierki i tłoczenia się pod sceną, a następnie kontynuował swoje show mimo krzyków i próśb.

Zobacz też: Billie Eilish twierdzi, że szczepionka uratowała jej życie: “Myślę, że umarłabym, gdyby nie szczepienie”

Zdecydowanie inne podejście i szacunek do swoich fanów pokazała niedawno Billie Eilish. 20-letnia piosenkarka, która jako nastolatka szturmem podbiła rynek muzyczny, przerwała swój koncert w Atlancie, gdy tylko zauważyła, że coś jest nie tak.

Billie Eilish przerywa koncert, by pomóc fance

Billie wykonuje obecnie koncerty w ramach trasy „Happier Than Ever”. Jej miniony występ w Atlancie wyprzedał się w kilka chwil, więc State Farm Arena wypełniła się po brzegi fanami młodej artystki.

W pewnym momencie ścisk pod sceną spowodował, że jedna z fanek źle się poczuła i miała kłopoty z oddychaniem. Piosenkarka zauważyła, że dziewczyna nie może złapać oddechu i natychmiast przerwała imprezę.

Eilish poprosiła swoją załogę o inhalator, który udało się znaleźć. Podczas gdy ochrona udzielała pomocy, Billie zaczęła uspokajać tłum, aby nie doszło do paniki.

– „Potrzebujesz inhalatora? Mamy inhalator?” – zwróciła się do swojej ekipy. – „W porządku, mamy jeden, dajcie jej trochę czasu, nie tłoczcie się” – mówiła, a następnie zwróciła się do reszty fanów uspokajającym tonem. – „Nie stresujcie się, wszystko będzie dobrze

Całe zdarzenie zostało uwiecznione przez jedną z osób znajdujących się w pobliżu, a gdy tylko sytuacja się poprawiła, Billie wróciła do wykonywania koncertu ze swoim bratem.

Postawa warta pochwały?

Źródła: Instagram ; People

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maffashion pokazuje swoje ciało po ciąży. „Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna!” [ZDJĘCIA]

Joanna Przetakiewicz nie zatrudnia heteroseksualnych mężczyzn: „TYLKO kobiety oraz LGBT”